۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰
بازدید:۲۲۳
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: سه متهم به ۴۰ فقره سرقت خودرو و لوازم داخل آن با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۴۶۲۵

به گزارش صد آنلاین ، سردار احمد نگهبان با اعلام این خبر افزود: در پی گزارش چند فقره سرقت خودرو‌های پراید در سطح شهر و ادامه دار شدن سرقت ها، پرونده ویژه‌ای در اداره مبارزه با سرقت خودرو پلیس آگاهی مشهد تشکیل شد.

 

 

 

 

 

وی اضافه کرد: طبق بررسی‌های میدانی متهمان به صورت حرفه‌ای در قالب یک باند سه نفره با استفاده از خودرو‌های سرقتی در ساعات پایانی شب با پرسه زنی در خیابان‌های خلوت و شناسایی خودرو‌های پراید بدون تجهیزات ایمنی آن‌ها را سرقت می‌کردند.

 

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت خودرو سه عضو این باند را شناسایی و پس از جمع آوری ادله و مستندات کافی با هماهنگی مقام قضایی در دو اقدام ضربتی و غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان در شهرک سیدی مشهد یک دستگاه سواری پراید، تعدادی زیادی وسایل مسروقه شامل آچارآلات، سه عدد جک، پنج دستگاه باند، چهار دستگاه ضبط و پخش، ۲ عدد چادر مسافرتی، پنج دستگاه تلفن همراه، یک کیسه خواب، سه عدد زیرانداز مسافرتی، یک باربند، چهار حلقه لاستیک زاپاس و یک جفت کفش اسکیت و ... کشف شد.

نگهبان گفت: متهمان در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی بودند، اما در ادامه تحقیقات در مواجهه با ادله و مستندات کشف شده به سرقت پنج دستگاه سواری پراید و ۳۵ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهر مشهد اعتراف کردند.

وی اضافه کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

منبع: ایرنا

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها