آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۵
بازدید:۴۴۵
صد آنلاین | به دنبال قتل پسر جوان در خیابان بی‌سیم، یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
کد خبر : ۸۴۶۱۸

به گزارش صد آنلاین ،  به دنبال قتل پسر جوان در خیابان بی‌سیم، یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. اواسط اردیبهشت‌ماه امسال، مرگ مشکوک پسر جوانی در یکی از محله‌های جنوب تهران از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، گزارش داده شد.

 

 

 

 

 

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد پسر جوانی را مشاهده کردند که در جریان یک درگیری به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که قاتل پس ارتکاب جنایت قبل از رسیدن ماموران کلانتری 159 بی‌سیم پا به فرار گذاشته است. تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، پسر جوان به دلایل نامشخصی با قاتل در خیابان درگیر شده و هدف ضربه چاقو قرار گرفته است. پس از بررسی میدانی صحنه جرم، کارآگاهان ماموریت یافتند تا با اقدامات گسترده اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خیابان ابتدا عامل این جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند. جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه توسط کاراگاهان جنایی ادامه دارد. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها