۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۴۰
بازدید:۲۵۶
صد آنلاین | معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری سه اراذل و اوباش که اقدام به درگیری در منطقه فلاح تهران کرده بودند، خبر داد.
کد خبر : ۸۴۶۱۶

به گزارش صد آنلاین ،  معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری سه اراذل و اوباش که اقدام به درگیری در منطقه فلاح تهران کرده بودند، خبر داد. 

 

 

 

 

 

 

 

سرگرد محمد زیدی گفت: ماموران پایگاه دهم سازمان اطلاعات پلیس تهران چند روز گذشته خبری را در خصوص درگیری تعدادی اراذل و اوباش که منجر به ضرب و جرح عمدی با چاقو شهروندی شده بودند را دریافت کردند و بلافاصله پیگیری موضوع را در دستور کار خود به صورت ویژه قرار دادند.  وی افزود: ماموران پایگاه دهم سازمان اطلاعات بلافاصله پس از دریافت خبر به صحنه درگیری مراجعه و با تحقیقات میدانی به دست آوردند که عاملان درگیری ۳ نفر بودند و پس از ضرب شهروندی با قمه، در حالی که قمه در دست داشتند از محل متواری شدند. معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران به شناسایی مخفیگاه متهمان در محدوده محله فلاح اشاره کرد و ادامه داد: پس از هماهنگی‌های قضائی، تیمی از ماموران به مخفیگاه این افراد مراجعه و در یک عملیات پلیسی هر ۳ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کردند. زیدی خاطرنشان کرد: هر سه اوباش دستگیر شده پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند. سرگرد زیدی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد برهم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد جدی خواهد کرد.

 

 

 

4561/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها