آخرین اخبار
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۵
بازدید:۷۵۷
با نگاهی به صحبت‌های امروز جواد نکونام در ارتباط با وضعیت نقل و انتقالات استقلال به نکته مهمی می‌توان پی برد.
کد خبر : ۸۴۶۱۰

جواد نکونام سرمربی تیم استقلال لابه لای صحبت‌هایش در ارتباط با موضوع مهم فصل نقل و انتقالات در روزهای آینده اعلام کرد که از چه تاریخی فعالیت مجموعه استقلال برای جذب بازیکنان مورد نظر فصل آینده‌شان استارت می‌خورد.


جواد نکونام در بخشی از صحبت‌هایش با اشاره به حضور آتیلا حجازی، علی عسگری و سردار شهریاری که به تازگی به مجموعه استقلال اضافه شده‌اند اعلام کرد از هفته آینده بحث تمدید قراردادها برای فصل آینده را شروع خواهند کرد.

شاید این موضوع به شکل طبیعی برای هواداران استقلال جذاب باشد که بالاخره تیم استقلال بحث تمدید قراردادها و مسائل مربوط به نقل و انتقالات را به موقع کلید خواهد زد اما نکته نهفته در صحبت‌های جواد نکونام حضور خودش در فصل آینده بالای سر تیم استقلال است.

فصل گذشته در همین ایام بهار (خرداد ماه) قراردادش را با باشگاه استقلال در دوران مدیرعاملی سید حجت کریمی منعقد کرد و پس از  روی کار آمدن خطیر عنوان می شد شاید او دیگر در فصل بعد در این تیم نماند، حالا و در شرایطی که تیم استقلال را هفته‌ها در صدر جدول قرار داده از حضور خودش در استقلال برای فصل بیست و چهارم لیگ برتر تا این اندازه مطمئن است که گفته بحث یارگیری را از هفته آینده کلید خواهد زد و بازیکنان مورد نظرش برای تمدید قرارداد را به باشگاه معرفی خواهد می‌کند.

ناگفته نماند؛ نکته مهمی که قطعاً برای هواداران استقلال می‌تواند حائز اهمیت باشد چرا که آنها تا اینجا به خوبی از جواد نکونام حمایت کردند و می‌خواهند او در استقلال بماند.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها