آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۳۰
بازدید:۳۶۸
پیشکسوت پرسپولیس گفت: به جای اینکه امروز درباره بودن یا نبودن سرمربی فعلی در فصل آینده حرف بزنیم بهتر است به فکر این باشیم که از او و تیمش حمایت کنیم تا قهرمانی از دست نرود.
کد خبر : ۸۴۶۰۷

بهزاد داداش‌زاده بازیکن اسبق تیم پرسپولیس ، درباره تساوی هفته گذشته تیم پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: متاسفانه بازی به سمت سویی رفت که کار برای پرسپولیس سخت شد و به دلیل حساسیت بالا در آن دیدار ما نتوانستیم برنده زمین را ترک کنیم در حالی که بیش از هر چیز به این برد نیاز داشتیم تا صدر جدول را از استقلال بگیریم. متاسفانه بازی بسته تیم سپاهان در نیمه خودی موجب شد تا خط حمله قدرتمند پرسپولیس نتواند آنطور که باید و شاید به خواسته‌هایش برسد.


وی درباره شرایط فعلی این تیم افزود: همین که پرسپولیس توانسته در بازی‌های اخیر خود بردهای خوبی به دست بیاورد و گل نخورد نقطه امید زیادی برای کسب دوباره عنوان قهرمانی است. همین حرکت رو به جلوی پرسپولیس باعث شده تا در اردوی استقلال این تصور به وجود بیاید که آنها کارایی به مراتب سخت‌تری نسبت به قبل دارند. به همین خاطر باید دیدار با نساجی را با برد پشت سر بگذاریم تا هیچ چیز را به اما و اگر نسپاریم.

بازیکن قدیمی پرسپولیس درباره حریف مازندرانی این تیم در هفته بیست و ششم لیگ برتر خاطرنشان کرد: درست است که ما در بازی‌های گذشته همواره این تیم را شکست داده‌ایم ولی باید بدانیم که حضور این سرمربی ساکت الهامی بالای سر این تیم می‌تواند شرایط را برای ما سخت کند. همه می‌دانیم که ساکت الهامی در ابتدای همین فصل زینه سرمربیگری استقلال بود و قطعاً می‌خواهد خودش را در دیدار مقابل پرسپولیس بیشتر نشان بدهد و از این رو قطعاً به لحاظ روحی روانی روی تیمش کار می‌کند.

داداش زاده تاکید کرد: جدا از مسایل فنی قطعاً تیم نساجی برای بازی با پرسپولیس بیشتر از مسائل تاکتیکی روی موضوع روحی روانی کار می‌کند من مطمئنم این بازی که در قائمشهر برگزار می‌شود برای پرسپولیس دشوار خواهد بود البته اگر ما بتوانیم سریع گل بزنیم تمام برنامه‌های ساکت الهامی و تیمش به هم می‌ریزد.

بازیکن قدیمی پرسپولیس اضافه کرد: بازی‌های خانگی تیم نساجی همان قدر که برای حریفان دشوار است اگر شرایط روحی روانی تیم میزبان به هم بریزد برای تیم مهمان بسیار راحت خواهد بود. ما بارها با این تیم در قائمشهر مسابقه داده‌ایم و می‌دانیم که این تیم در حضور تماشاگرانش تا چند اندازه خطرناک‌تر می‌شود ولی اگر بتوانیم به موقع گل بزنیم تیم نساجی حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

داداش‌زاده در این باره که برخی درباره تغییر سرمربی تیم پرسپولیس در فصل آینده صحبت می‌کنند و عده‌ای می‌گویند اوسمار ویرا باید بماند گفت: به نظرم این روزها فرصت خوبی برای بیان کردن این مطالب نیست. ما در حال حاضر باید بیشتر از هر چیز به این سرمربی که تا اینجا هم بد کار نکرده این امیدواری را بدهیم که بتواند تیم را قهرمان کند تا شاید در فصل آینده هم هدایت پرسپولیس را به او بسپاریم اما فعلاً مهم‌ترین چیز دفاع از عنوان قهرمانی فصل قبل و کسب صدر جدول است.

داداش‌زاده گفت: ما فقط ۵ هفته فرصت داریم و ۱۵ امتیاز پیش روی ماست با این تیمی که من دیدم و با این خط حمله خوبی که در اختیار داریم مطمئناً هیچ یک از حریفان باقی مانده تا پایان فصل نمی‌تواند جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرد. از سوی دیگر مطمئناً استقلال در دیدارهای باقی مانده امتیاز از دست خواهد داد من حتم دارم پرسپولیس در پایان این فصل قهرمان می‌شود.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها