آخرین اخبار
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
بازدید:۲۴۶
صد آنلاین | رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان غعربی گفت: ۱۲ کیلوگرم هروئین از سه دستگاه خودرو در مسیر ارومیه – تبریز توقیف و سه نفر در این خصوص دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۴۵۵۲

به گزارش صد آنلاین ، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان غعربی گفت: ۱۲ کیلوگرم هروئین از سه دستگاه خودرو در مسیر ارومیه – تبریز توقیف و سه نفر در این خصوص دستگیر شدند.

 

 

 

 

سرهنگ حسن درستی روز یکشنبه در این خصوص اظهار کرد: در راستای مباره با مواد مخدر و در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه افرادی به صورت باند، اقدام به انتقال مواد مخدر به ارومیه می کنند، رسیدگی به موضوع در دستور کار اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان قرار گرفت. وی افزود: پس از بررسی های تخصصی و هماهنگی های قضایی و رصد مسیرهای تردد، خودروهای مورد استفاده متهمان شناسایی شدند. رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی اضافه کرد: با عملیات ضربتی پلیس، خودرو متهمان در مسیر ارومیه - تبریز توقیف و در بازرسی از آنها ۱۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف شد. سرهنگ درستی ادامه داد: در این خصوص سه دستگاه خودرو توقیف و ۶متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها