آخرین اخبار
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۵
بازدید:۷۸
صد آنلاین | جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه در بیست و دوازدهمین روز تجاوزات مستمر به نوار غزه، رفح و اردوگاه‌های النصیرات و المغازی را بمباران کردند.
کد خبر : ۸۴۴۵۲
 

به گزارش صد آنلاین ، جنگ و تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین در نوار غزه وارد دویست و دوازدهمین روز خود شده است، اشغالگران همزمان به مناطق مختلف نوار غزه حمله می‌کنند.

 
 
 
 
 
 

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، جنوب محله الزیتون در شرق غزه، و مناطق شرقی استان مرکزی نوار غزه، دیرالبلح و محله السلام در شرق رفح واقع در جنوب این منطقه را بمباران کردند.

اردوگاه های النصیرات، البریج و اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه هم هدف تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

مناطق مختلف کرانه باختری اشغالی از جمله شهرک بیت امر در شمال الخلیل و نابلس هدف تجاوزات نظامیان رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

از سوی دیگر جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی مناطق مختلف جنوب لبنان از جمله جنوب شهرک الناقوره را بمباران کردند.

 

 

 

بمباران اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه

جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه را بمباران کردند.

ادامه اعتراضات دانشجویان کالیفرنیا با وجود اقدامات سرکوبگرانه نیروهای پلیس

دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا همچنان به اعتصاب خود در حمایت از مردم غزه با وجود اقدامات سرکوبگرانه نیروهای پلیس آمریکا و بازداشت دهها نفر از معترضان ادامه می دهند.

مقابله رزمندگان گردان نابلس با نظامیان صهیونیست

گردان نابلس، سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که رزمندگان، نظامیان متجاوز صهیونیست را در محور رفیدیا در نابلس به رگبار بستند.

حمله نظامیان صهیونیست به منازل مردم در شهر نابلس

نظامیان رژیم اشغالگر قدس بامداد امروز به منازل مردم در منطقه رفیدیا در شهر نابلس واقع در کرانه باختری حمله ور شدند.

پافشاری دانشگاهیان نیویورک بر ادامه حمایت از غزه با وجود سرکوبگری نیروهای پلیس

دانشجویان و اساتید دانشگاه نیویورک با وجود سرکوبگری نیروهای پلیس آمریکا و موج بازداشت معترضان بر ادامه اعتصاب و اعتراض در حمایت از مردم فلسطین و مخالفت با تجاوزات رژیم صهیونیستی تاکید کردند

یورش نظامیان صهیونیست به روستای المغیر در کرانه باختری

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه به روستای المغیر در شمال شرقی رام الله واقع در کرانه باختری یورش بردند.

اعتراف به هدف قرار گرفتن دهها خودروی زرهی ارتش رژیم صهیونیستی با موشکهای مقاومت

یک رسانه عبری اعتراف کرد که 45 دستگاه خودروی زرهی ارتش صهیونیستی با وجود مجهز بودن به سیستم حمایت ضد موشکی تروفی در نوار غزه با راکت‌های ضدزره مورد اصابت قرار گرفت.

مقاومت اسلامی عراق: بندر حیفا را موشکباران کردیم

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه ای: عصر شنبه، بندر حیفا در مناطق اشغالی را با موشک ارقب هدف قرار دادیم.

 رزمندگان ما، بندر حیفا در اراضی اشغالی فلسطین را با موشک کروز پیشرفته ارقب هدف قرار دادند.

پیشنهادهای ایران به سازمان همکاری اسلامی درباره غزه

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه رایزنی های فشرده خود در حاشیه اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در گامبیا، با حسین ابراهیم طه دیدار و گفتگو کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار  از تلاش ها و فعالیت های ارزشمند دبیرکل سازمان همکاری اسلامی در تنظیم و برگزاری اجلاس بانجول قدردانی کرد.

امیرعبداللهیان با طرح پیشنهادهایی به دبیرکل سازمان همکاری اسلامی خاطرنشان کرد؛ اقدام دبیرخانه سازمان برای مستندسازی جنایات رژیم اسرائیل و ایجاد سازوکاری برای این موضوع، همچنین ایجاد واحدی در دبیرخانه برای رصد جنایات رژیم اسرائیل و انجام تحقیق و تفحص بین المللی برای محاکمه سران جنایتکار رژیم صهیونیستی بسیار حائز  اهمیت است و تحقق این امر می تواند به ابتکار آفریقای جنوبی کمک کند.

حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی ضمن‌ ابراز خرسندی از دیدار مجدد با امیرعبداللهیان،‌ بر اهتمام ویژه سازمان همکاری اسلامی در پیگیری تجاوزات رژیم اسرائیل تاکید کرد.

وی همچنین‌ ضمن استقبال از پیشنهادهای امیرعبداللهیان، آمادگی کامل دبیرخانه سازمان تحت مسئولیت خود برای همکاری با ایران را اعلام کرد.

دبیرکل سازمان همکاری اسلامی با ارائه ارزیابی خود از آخرین اوضاع بغرنج فلسطین در سایه تشدید تجاوزات و جنایات رژیم اسرائیل، بر ضرورت هماهنگی و همکاری بین کشورهای اسلامی برای مقابله با این رژیم و حمایت از مردم فلسطین تاکید کرد.

بمباران اردوگاههای البریج و المغازی در نوار غزه

جنگنده های رژیم صهیونیستی، اردوگاههای البریج و المغازی در مرکز نوار غزه را بمباران کردند.

حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به الناقوره در جنوب لبنان

رژیم صهیونیستی منطقه اللبونه در جنوب شهرک الناقوره در جنوب لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار داد.

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه میشیگان آمریکا با اهتزاز پرچم فلسطین

دانشجویان دانشگاه میشیگان آمریکا با در دست گرفتن پرچم فلسطین در جریان مراسم فارغ التحصیلی خود، بر مخالفت خود با جنگ مستمر رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین در این منطقه تاکید کردند.

قسام از شهادت سه رزمنده خود در کرانه باختری خبر داد

گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی حماس از شهادت «علاء ادیب شریتح» فرمانده این گردان در طولکرم واقع در کرانه باختری اشغالی و  دو رزمنده دیگر به نامهای تامرعبدالرحمن و عدنان تیسیر سماره خبر داد.

قسام افزود این شهدا در چندین عملیات ترکیبی که مهمترین آنها عملیاتهای بیت لید و النبی الیاس بود، ضربات دردناکی به ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده بودند.

رکوب اعتراضات دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه ویرجینیای آمریکا

نیروهای پلیس آمریکا، دانشجویان اعتصاب کننده در دانشگاه ویرجینیا را که در حمایت از فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی به سبب تجاوزات مستمر به نوار غزه به اعتراضات خود ادامه می دهند، سرکوب کردند.

حزب نوین ضد سرمایه‌داری فرانسه: سران اروپا با حمایت از اسرائیل منافقانه رفتار می کنند

«پولین سالانژ» سخنگوی رسمی حزب نوین ضدسرمایه داری (NPA) فرانسه: سران اروپا منافقانه رفتار می کنند و با هر کس که به تحریم اسرائیل اقدام کند، می جنگند، فرانسه همچنان به حمایت نظامی از اسرائیل ادامه می دهد.

حماس: بدون توقف جنگ هیچ توافقی را امضا نخواهیم کرد

یک عضو جنبش حماس: تحت هیچ شرایطی با توافقی که به صراحت به توقف دائمی جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه اشاره نکند، موافقت نخواهیم کرد.

یورش نظامیان صهیونیست به حومه قدس اشغالی

نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه شعفاط در قدس اشغالی یورش بردند.

حمله توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین منطقه  اللبونه در جنوب شهرک الناقوره در جنوب لبنان را با توپخانه هدف قرار داد.

حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کرانه باختری

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، جنوب محله الزیتون در شرق غزه، و مناطق شرقی استان مرکزی نوار غزه، دیرالبلح و محله السلام در شرق رفح واقع در جنوب این منطقه را بمباران کردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی هم به شهرک بیت امر در شمال الخلیل واقع در کرانه باختری یورش بردند.

رسانه غربی به نقل از یک مقام ارشد کاخ سفید: امضای توافقنامه دفاعی آمریکا با عربستان مشروط به عادی‌سازی روابط با تل‌آویو است

یک رسانه غربی به نقل از مشاور امنیت ملی آمریکا: ایالات متحده آمریکا هرگز توافقنامه دفاعی را با عربستان سعودی در صورتی که این کشور توافق عادی سازی روابط را با اسرائیل امضا نکند، امضا نخواهد کرد

شورای امنیت درباره گورهای دسته جمعی در غزه نشست برگزار می‌کند

شورای امنیت قرار است طی روزهای آینده نشستی را درباره  کشف گورهای دسته جمعی در غزه برگزار کند.این نشست به درخواست الجزایر برگزار خواهد شد.

این نشست قرار است روز سه شنبه هفته جاری برگزار شود و هنوز مشخص نیست چه شخصیتی طی آن به ارائه توضیحات در مورد موضوع جلسه برای اعضای شورای امنیت خواهد پرداخت.

سرکوب‌ تظاهرات مخالفان نتانیاهو

پلیس رژیم صهیونیستی تظاهرات شهرک‌نشینان صهیونیست در تل آویو در حمایت از امضای توافق مبادله اسرا با مقاومت در غزه را سرکوب کرد.

 

4561/ب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها