آخرین اخبار
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳
بازدید:۸۵
صد آنلاین | یک دستگاه مینی‌بوس به‌علت نقص فنی و ناتوانی در کنترل خودرو باعث تخریب دیواره حسینیه شهر هوره شد.
کد خبر : ۸۴۴۳۳

به گزارش صد  آنلاین، بخشدار زاینده‌رود شهرستان سامان گفت: یک دستگاه مینی‌بوس به‌علت نقص فنی و ناتوانی در کنترل خودرو باعث تخریب دیواره حسینیه شهر هوره شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

سید عقیل موسوی روز شنبه افزود: حوالی ظهر روز شنبه یک دستگاه مینی‌بوس از بن به سمت اصفهان در حرکت بود که در ورودی شهر هوره به‌علت نقص فنی و ناتوانی راننده در کنترل خودرو رها می‌شود.

وی افزود: این مینی‌بوس پس از وارد کردن خسارت به چهار دستگاه خودرو سواری با دیوار حسینیه هوره برخورد می‌کند و باعث تخریب دیوار شد.

موسوی به آسیب چهار سرنشین این مینی‌بوس شامل ۲ آقا و ۲ خانم اشاره و تصریح کرد: به‌علت برخورد مینی‌بوس با خودروهای سواری واقع در مسیر یک کودک هم که داخل یکی از سواری‌ها بود دچار آسیب شد.

وی با اشاره به حضور به‌موقع نیروهای راهداری، جمعیت هلال‌احمر، اورژانس و فرماندار در محل حادثه یادآور شد: هر پنج مصدوم بلافاصله به بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد منتقل شدند و خوشبختانه این حادثه خسارت فوتی نداشت.

موسوی اظهار داشت: هیچکدام از سرنشینان مینی‌بوس اهل استان چهارمحال و بختیاری نبوده‌اند. هوره در ۴۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها