آخرین اخبار
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۰
بازدید:۱۶۴۷
صد آنلاین | 5 شبانه‌روز جست‌وجوی پلیس،‌ تیم‌های امدادی و ده‌ها نفر از مردم روستایی برای پیدا کردن دختربچه‌ 4ساله کلاله‌ای، با پیدا شدن این دختربچه پایان یافت. بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد یسنا کوچولو در همه این روزها از سوی فرد یا افرادی ربوده شده و در محلی زندانی بود.
کد خبر : ۸۴۳۹۸

به گزارش صد آنلاین ،   5 شبانه‌روز جست‌وجوی پلیس،‌ تیم‌های امدادی و ده‌ها نفر از مردم روستایی برای پیدا کردن دختربچه‌ 4ساله کلاله‌ای، با پیدا شدن این دختربچه پایان یافت. بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد یسنا کوچولو در همه این روزها از سوی فرد یا افرادی ربوده شده و در محلی زندانی بود.

 

 

 

 

 

 

 

بعدازظهر یکشنبه ۹ اردیبهشت پلیس استان گلستان در جریان گم شدن دختربچه 4 ساله‌ای به نام یسنا در روستای «یلی‌بدراق» شهرستان کلاله قرار گرفت. بررسی‌ها نشان می‌داد که آن روز خانواده یسنا برای کار به مزرعه رفته بودند اما زمانی که سرگرم کار بودند، بر اثر غفلت، یسنا از آنها فاصله گرفته و در میان گندم‌زارهای منطقه ناپدید شده بود. پس از گم شدن دختربچه خردسال بود که تلاش ماموران پلیس، تیم‌های هلال‌احمر و ده‌ها نفر از مردم منطقه برای پیدا کردن او شروع شد. سردار محمدسعید فاضل‌دادگر، فرمانده انتظامی استان گلستان با اعلام جزئیات تازه از پیدا شدن یسنا گفت و دستگیری 2 عامل ربایش این دختربچه گفت: بدنبال اعلام مفقودی دختربچه کلاله ای در روز یکشنبه نهم اردیبهشت، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. به گفته وی از اولین لحظه پس از اعلام خبر به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱٠ ، عوامل گشت انتظامی به همراه فرمانده بخش پیشکمر به محل اعزام و صحت موضوع را تایید کردند.

 

 

 

 

 

سردار دادگر افزود: سپس با توجه به حساسیت موضوع کارشناسان پلیس اطلاعات و آگاهی شهرستان و سرتیم اطلاعات جنایی پلیس آگاهی استان و رییس پلیس آگاهی استان به محل اعزام شدند. فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد: این اقدامات پلیس در کنار تلاش های بی وقفه گروه های مردمی، بسیج و بویژه هلال احمر بود که جستجوهای میدانی را انجام می‌دادند. سردار دادگر اظهار داشت: پلیس همه سناریوهای احتمالی را همزمان پیگیری می کرد و با هماهنگی های به عمل آمده بهترین سگ های زنده یاب که در جستجوهای ساختمان پلاسکو عملکرد بسیار مطلوبی داشتند را از تهران درخواست و در منطقه بکار گرفت. وی گفت: همچنین برای کسب اطلاعات و با هماهنگی قضایی از ده‌ها نفر به عنوان مطلع تحقیق کرد که به این ترتیب دامنه اشراف اطلاعاتی خود را گسترش داد و در نهایت سه مظنون از بین این افراد شناسایی شدند که یکی از آنها بازداشت شد. رئیس پلیس استان گلستان ادامه داد: در اثنای این تحقیقات و جستجوها، عصر روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت یکی از کایت سواران در حین پرواز در منطقه، حضوری مشکوک در بین مزارع کلزا را اعلام کرد. وی افزود: بلافاصله یکی ازتیم های پلیس به همراه سگ زنده یاب خود را به یسنا رسانده و او را در آغوش کشیده و در بین خوشحالی مردم تحویل خانواده اش داد. به گفته سردار فاضل‌دادگر، تحقیقات پس از پیدایش کودک با شدت و جدیت ادامه یافت تا این که با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس دو نفر از عاملان ربایش دستگیر و به جرم ارتکابی اعتراف کردند. وی گفت: این افراد در بین مظنونین قبلی بودند و پس از این که متوجه شدند در تور اطلاعاتی پلیس قرار گرفته اند، از یک فرصت استفاده کرده و کودک را در محل رها کرده بودند که خوشبختانه پیدا شد و به آغوش خانواده‌اش بازگشت. رئیس پلیس استان گلستان در پایان اظهار داشت: جا دارد از همه تلاش هایی که در این چند روز بابت جستجو در منطقه انجام شد و از سازمان های دولتی، امدادی، هلال احمر، همکاران انتظامی ام و بویژه مراجع محترم قضایی، بازپرس پرونده و مردم منطقه تفدیر و تشکر کنم. این حادثه بار دیگر اتحاد و همدلی مردم استان گلستان را که سرزمین برادری نامیده می شود را به اثبات رساند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها