آخرین اخبار
۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۵
بازدید:۱۰۴۷
صد آنلاین | بر اساس اعلام پلیس، یکی از سربازان مجروح حمله گروهک های معاند به مرز بانه، به نام ستوان دوم «جلال اعتماد» به شهادت رسید.
کد خبر : ۸۴۳۲۸

به گزارش صد آنلاین ، بر اساس اعلام پلیس، یکی از سربازان مجروح حمله گروهک های معاند به مرز بانه، به نام ستوان دوم «جلال اعتماد» به شهادت رسید.

 

 

 

 

 

 

بر اساس اعلام پلیس، در ساعت پایانی دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری،  بر اثر تیراندازی گروهک های معاند از مواضع نامشخص مستقر در آن سوی نوار مرزی، به سمت ماموران پاسگاه مرزی هنگ ژال بانه، یکی از کارکنان وظیفه به شهادت رسید. در جریان این حمله، ۲ سرباز وظیفه و یک نیروی کادر نیز مجروح شدند. ستوان دوم «جلال اعتماد» یکی  از مرزبانان غیور هنگ مرزی بانه که در درگیری با گروهک معاند به شدت مجروح و در بیمارستان شهرستان بانه مورد عمل جراحی قرارگرفته بود، ساعاتی پیش به دلیل شدت جراحت به درجه رفیع شهادت نائل آمد. شهید «اعتماد» متأهل و اهل شهرستان قروه بود که از وی یک فرزند دختر خردسال به یادگار مانده است. ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این شهید والامقام و همرزمانش، خاطرنشان می‌شود: در خط مقدم دفاع از خاک کشور مرزبانان از جان مایه گذاشته و لرزه بر پیکره مجرمان و متجاوزان مرزی انداخته اند و قطعا راه این شهیدان بزرگوار و دیگر شهدا در دفاع از کشور و ارزش های نظام و انقلاب ادامه دارد. 

 

 

 

4561/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها