آخرین اخبار
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۵
رفاقت با 2 طرف و دخالت برای پایان درگیری؛

سردار آزمون اجازه بزن بزن نداد!(عکس)

بازدید:۸۴۲
صد آنلاین | ستاره ایرانی رم در مدت زمان حضور کوتاه مدت مقابل بایر لورکوزن نزدیک بود گلزنی کند، اما قبل از ورود به زمین حرکت جالبی انجام داد.
کد خبر : ۸۴۲۱۶

به گزارش "صد آنلاین ، ، جالوروسی پنج‌شنبه شب در مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا با نتیجه دو بر صفر در ورزشگاه المپیکو شهر رم مقابل قهرمان بوندس لیگا شکست خورد تا شانس کمی برای راهیابی به فینال داشته باشد و سردار آزمون هم در تقابل با بایر لورکوزن و باشگاهی تحت قرارداد با آن است، زمان زیادی برای درخشش پیدا نکرد ولی با این حال یک موقعیت جدی خلق کرد.

 

 

 

 

 

 

سردار آزمون برخلاف دو مسابقه اخیرشان در سری آ ایتالیا که حضور ثابت در زمین داشت و با نمایش تاثیرگذارش مقابل ناپولی توانست پنالتی بگیرد و در کسب امتیاز برای تیمش تاثیرگذار باشد، در جدال حساس لیگ اروپا مقابل بایر لورکوزن کار را از روی نیمکت شروع کرد، اما در دقیقه 73 که تیم آلمانی موفق به گلزنی شد، قبل از تعویض با سرعت به سمت زمین آمد.

 

ضربه مانچینی، مدافع رم روی پای استانیسیچ ثانیه هایی قبل از اینکه پاس گل بدهد، موجب شد تا مدافع پیشتاخته بایر لورکوزن روی زمین بیفتد و در لحظه شادی گل شاگردان ژابی آلونسو، درگیری بین بازیکنان دو تیم شکل بگیرد که دخالت نیمکت نشینان به ویژه سردار آزمون نگذاشت این مجادله جدی شود.

2017617

در این درگیری که گرانیت ژاکا از بایر لورکوزن و اسپیناتزولا از رم کارت زرد دریافت کردند، سردار آزمون سعی در آرام کردن جو داشت و مدام بازیکنان پرشمار تیم آلمانی که در درگیری بودند را از زمین جالوروسی دور می کرد و به میانه زمین می فرستاد تا مانع از جدی تر شدن آن شود و دخالت به موقع او بین هم تیمی های فعلی و سابق نگذاشت غائله ادامه داشته باشد.

سردار آزمون لحظاتی پس از این درگیری و در دقیقه 79 با انگیزه زیاد به زمین آمد تا تیمش را به گل برساند و امیدهایشان را برای رسیدن به فینال لیگ اروپا در بازی برگشت زنده کند، اما در باز کردن دروازه بایر لورکوزن ناکام ماند.

 

در دقیقه 81 توپ در محوطه جریمه لورکوزن به سردار نرسید و موقعیت رم هدر رفت و یک دقیقه بعد هم تعویض منطقه عجیب از پائولو دیبالا کاری کرد تا توپ راهی اوت شود و در جناح راست به آزمون نرسد.

ستاره ایرانی رم بهترین فرصت و تنها موقعیت جدی گلزنی خود را در دقیقه 84 به دست آورد که پاس در عمق به محوطه جریمه را با یک کنترل عالی جلوی پای خود انداخت و در حالی که قصد داشت ضربه نهایی را به توپ بزند و گلزنی داشته باشد، تکل فوق العاده از پدرو هینکاپیه کاری کرد تا توپ در دستان گلر لورکوزن قرار بگیرد و سردار را حسرت به دل بگذارد.

 

 

2017619

 

 

 

 

 

 

داور مسابقه در دقیقه 85 بر زمین افتادن سردار آزمون در محوطه جریمه لورکوزن در برخورد با تاپسوبا را پنالتی تشخیص نداد و کمک های ویدئویی نیز چنین اعتقادی نداشتند تا بازی ادامه پیدا کند و یک دقیقه بعد هم آفساید سردار گرفته شد.

در شرایطی که بازی 4 دقیقه وقت اضافه در نیمه دوم داشت، آخرین موقعیت شاگردان دنیله ده‌روسی در دقیقه 4+90 شکل گرفت که تاثیرگذاری سردار آزمون در محوطه جریمه و اشتباه مدافع لورکوزن در دفع توپ، می‌توانست رم را به گل اول برساند، اما فرصت‌سوزی عجیب تامی آبراهام تعویضی در محوطه 6 قدم کاری کرد تا جالوروسی بدون گل زده این مسابقه را تمام کند و امیدوار به بازی برگشت برای جبران شکستِ دو گله و راهیابی به فینال بماند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها