آخرین اخبار
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۵
بازدید:۱۵۳
صد آنلاین | ماجرای تیراندازی در منطقه گلشهر مشهد،درحالی دکتر قلابی افغانستانی را رسوا کرد که وی با همین اتهام تحت پیگرد دستگاه قضایی بود.اواخر سال گذشته ماجرای هولناک نزاع مسلحانه در منطقه گلشهر مشهد رخ داد و یکی از عاملان نزاع که با اصابت گلوله مجروح شده بود زیر چتر اطلاعاتی نیروهای انتظامی قرارگرفت.
کد خبر : ۸۴۱۷۱

به گزارش صد آنلاین ،  ماجرای تیراندازی در منطقه گلشهر مشهد،درحالی دکتر قلابی افغانستانی را رسوا کرد که وی با همین اتهام تحت پیگرد دستگاه قضایی بود.

 

 

 

 

 

 

 

اواخر سال گذشته ماجرای هولناک نزاع مسلحانه در منطقه گلشهر مشهد رخ داد و یکی از عاملان نزاع که با اصابت گلوله مجروح شده بود زیر چتر اطلاعاتی نیروهای انتظامی قرارگرفت. با توجه به این که احتمال می رفت فرد مجروح این نزاع خونبار به یکی از مراکز درمانی مراجعه کند ،بررسی های پلیسی در این باره آغاز شد و تحقیقات در حالی برای شناسایی و دستگیری وی ادامه یافت که مدتی بعد مشخص شد مجروح افغانستانی این حادثه در یکی از مکان های زیرزمینی و غیرقانونی مورد عمل جراحی قرار گرفته است. به همین دلیل و با دستور ویژه سرتیپ دوم احمد نگهبان(فرمانده انتظامی مشهد)بررسی های تخصصی برای شناسایی این مکان های زیرزمینی وارد مرحله جدیدی شد. طولی نکشید که گروهی از افسران زبده دایره اطلاعات و امنیت عمومی کلانتری گلشهر با هدایت مستقیم سرهنگ ابراهیم عربخانی(رئیس کلانتری)وارد عمل شدند و با بهره گیری از منابع و مخبران محلی به تحقیق در این باره پرداختند تا این که سرنخ هایی از یک تبعه خارجی (افغانستانی)به دست آمد که زمزمه هایی از انجام امور درمانی خطرناک مانند سقط جنین و همچنین ویزیت سرپایی بیماران به گوش می رسید. در همین حال برخی از شاکیان نیز از پزشک تبعه خارجی شکایت کردند که داروهای تاریخ مصرف گذشته به نزدیکان آن ها داده بود. گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است:با جمع آوری این اطلاعات تخصصی ،بلافاصله هماهنگی های قضایی با قاضی حسین امام وردی (بازپرس کشیک دادسرای عمومی و انقلاب مشهد)صورت گرفت و گروه عملیاتی پلیس با به دست آوردن شماره تلفن پزشک مشکوک،با وی برای معاینه یک بیمار تماس گرفتند اما او این بار قرار ملاقات را در عطاری یکی از همدستانش گذاشت تا پس از پرداخت ویزیت100 هزار تومانی بیمار را معاینه و برایش نسخه درمانی بنویسد. بنابراین یکی از شاکیان در پوشش بیمار وارد عطاری در خیابان گلپو شد و توسط مردی که پشت میز نشسته بود معاینه شد.دراین هنگام نیروهای انتظامی به درون عطاری رفتند و او را در حال ارتکاب جرم به همراه همدستش دستگیر کردند. دقایقی بعد و با انتقال این مرد 34 ساله به مقر انتظامی مشخص شد که او در روزهای پایانی سال 1401 نیز توسط ماموران کلانتری گلشهر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده بود اما  در روند بررسی های قضایی و با سپردن وثیقه به دادسرا تا زمان رسیدگی به پرونده آزاد شده بود که دوباره با به دست آوردن مهر یک پزشک دیگر به جرایم جعل عنوان خود ادامه می داد و با جان مردم بازی می کرد.تحقیقات مقدماتی درحالی ادامه یافت که زیر نسخه ای که نوشته بود نام یک پزشک زن به نام«زهره»دیده می شد که مشخص شد وی در غرب مشهد به طبابت اشتغال دارد . متهم افغانستانی با بیان این که به خاطر مشکلات مالی حجامت و درمان های سرپایی با ویزیت100 هزارتومانی انجام می دهد به نیروهای دایره اطلاعات و امنیت عمومی کلانتری گلشهر گفت:همسرم که اکنون از یکدیگر جدا شده ایم و در پاکستان زندگی می کند،قبلا منشی خانم دکتری به نام «زهره»بود که این شماره نظام پزشکی متعلق به آن پزشک است و..تحقیقات بیشتر درباره ابعاد پنهان دیگر این ماجرای تکان دهنده با دستورات ویژه مقام قضایی ادامه دارد.

 

 

 

 

451/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها