آخرین اخبار
۳۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۶
بازدید:۱۰۷
با وجود پدافند به موقع و نابودی چند ریزپردازنده و برقراری آرامش در اصفهان و تبریز، رسانه‌های خارجی سعی در بزرگ‌نمایی این عملیات شکست‌ خورده دارند.
کد خبر : ۸۱۶۲۰

با وجود پدافند به موقع و نابودی چند ریزپردازنده و برقراری آرامش در اصفهان و تبریز، رسانه‌های خارجی سعی در بزرگ‌نمایی این عملیات شکست‌ خورده دارند.

 


 آژیر خطر در شمال سرزمین‌های اشغالی به صدا در آمده و ارتش رژیم صهیونیستی مشغول بررسی وضعیت خطر برای خود است. در آخرین خبر، یکی از این رسانه‌ها نوشته است که آژیر خطری که به صدا درآمده قطع شده، چرا که اخبار اولیه مبنی بر نفوذ پهپاد از لبنان واقعی نبوده است.

با این حال برخی رسانه‌های آمریکایی و همچنین رسانه‌های فارسی‌زبان ضدایرانی مشغول ادعای حمله اسرائیل به ایران هستند. پدافند هوایی کشور بامداد امروز نفوذ ریزپرنده‌ها از نقطه نامعلوم را در آسمان اصفهان خنثی کرد و هم اکنون شرایط در اصفهان عادی است. در تبریز هم هیچ‌گونه انفجاری رخ نداده و پدافند هوایی تبریز در پی مشاهده شیء مشکوک اقدام به شلیک کرده است. خبر منتشر شده برخی رسانه‌های خارجی درباره تشکیل جلسه اضطراری این شورا هم تکذیب شد. هرگونه حمله موشکی یا ایجاد انفجار بزرگ در ایران تا این لحظه قطعاً منتفی است اما برخی رسانه‌ها چند ساعتی است که خود را با اخبار جعلی حمله بزرگ اسرائیل مشغول کرده‌اند!

در این بین رسانه‌های اصلی رژیم صهیونیستی فعلاً در حال پوشش موضوع احتمال نفوذ پهپاد از لبنان به شمال سرزمین‌های اشغالی هستند اما ماموریت القای ناامنی در ایران بر عهده رسانه‌های آمریکایی یا رسانه‌های فارسی‌زبان خارج کشور سپرده شده است. در حالیکه اسرائیل برای جبران شکست خود در عملیات وعده صادق سعی کرده ابعاد این عملیات را کوچک جلوه دهد، این رسانه‌ها سعی دارند حمله ناکام چند ریزپرنده را بزرگ و حماسی جلوه دهند.

مسلما دشمن به هیچ وجه خواهان برقراری آرامش در ایران نبوده و از هر وسیله‌ای برای ایجاد ناامنی چه در واقعیت چه در اذهان مردم استفاده می کند که نمونه آخر آن در همین چند ساعت گذشته رخ داد و در حالیکه علمیات ریزپرنده‌ها بدون هیچ دستاوردی به پایان رسید، دشمن با استفاده از رسانه‌های خود تلاش کرد آرامش مردم را به هم بریزد. رسانه‌های بیگانه از همان ابتدا که خبر اولیه وقوع انفجارهای اصفهان منتشر شد،‌ از وقوع انفجارهای متعدد در شهرهای مختلف ایران خبر دادند که البته در این زمینه هم موفقیتی بدست نیاوردند. CNN به نقل از منابع آمریکایی نوشته که این کشور از حمله اسرائیل به ایران خبر داشته است. خبرنگار اسرائیلی که به نقل از ABC مدعی حمله نیروی هوایی اسرائیل به ۷ شهر ایران بود، توییت خود را حذف کرد.

البته در اصفهان و تبریز و سایر شهرهای کشور آرامش برقرار بود. تصاویر منتشر شده از لحظات طلوع آفتاب در اصفهان نشان می داد که این شهر در آرامش است. شرکت فرودگاه‌ها هم اعلام کرد که همه پروازهای فرودگاه مهرآباد و سایر فرودگاه‌های کشور به حالت عادی برگشته است.

تلاش برای بزرگ‌نمایی نفوذ چند ریزپرنده در حالی انجام می‌شود که جمهوری اسلامی ایران این شجاعت را داشت که از قبل رسما اعلام کرد که پاسخ جنایت اسرائیل را خواهد داد و در شب عملیات وعده صادق نیز رسما انجام این عملیات را اعلام کرد اما در مقابل اسرائیل در این مدت بزدلانه و مخفیانه به ترور مستشاران کشورمان در سوریه یا خرابکاری‌هایی مثل عملیات بامداد امروز  پرداخت که این نشانه ضعف آنهاست.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها