۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰
بازدید:۹۵۶
صد انلاین | مدیرعامل جوان شرکت تولید و پخش لوازم بهداشتی و آرایشی بخاطر بدهی با 37 ضربه چاقو به قتل رسید.
کد خبر : ۸۱۵۸۱
 

 

به گزارش صد  آنلاین، مدیرعامل جوان شرکت تولید و پخش لوازم بهداشتی و آرایشی در برج بیست طبقه اش در محله کوهک با ۳۷ ضربه چاقو به قتل رسید.

 

 

 

 


ساعت ۱۷ بعداظهر روز ۲۸ فرودین ماه خبر قتل خونین مرد جوانی به فورت های پلیسی اعلام شد و بر همین اساس ماموران کلانتری ۱۴۱ کوهک به محل جنایت اعزام شدند.

ماموران در طبقه پانزدهم برج ۲۰ طبقه واقع در محله کوهک  جسد مرد جوانی را مشاهده میکنند که غرق در خون روی زمین افتاده و به گفته عوامل اورژانس حاضر در محل بر اثر اصابت ۳۷ ضربه چاقو در ساعت ۹ صبح یعنی ۷ ساعت قبل از کشف جسد به قتل رسیده بود.

گزارش تیم پلیسی به بازپرس ویژه قتل محمدجواد شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی اعلام شد تا وی به همراه کارآگاهان زبده اداره دهم پلیس آگاهی و تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی برای کشف زوایای این قتل خونین وارد عمل شوند.

با ورود بازپرس به محل جنایت تحقیقات اولیه از افراد حاضر در برج کوهک که از همکاران مقتول بودند آغاز شد یکی از این افراد به بازپرس گفت: آقای رحیمی مدیر یکی از شرکت های بزرگ لوازم بهداشتی آرایشی بود به تنهایی در این برج زندگی میکرد و همیشه راس ساعت ۹ به شرکت می آمد، وقتی ساعت از ۱۲ ظهر عبور کرد با او‌ تماس گرفتیم ولی پاسخگو نبود تا ساعت ۱۶ به صورت مستمر با گوشی همراه و تلفن منزلشان تماس گرفتیم اما وقتی مطمئن شدیم جواب زنگ های تماس را نمیدهد نگران شدیم.

او در ادامه گفت: سرایدار شرکت کلید منزل مدیر را داشت با چند نفر به منزلش رفتیم ابتدا زنگ در ورودی را زدیم بازهم جوابگو نبودند برای همین با کلید در را باز کردیم و به طبقه ۱۵ رفتیم، کلید را که بر در ورودی واحد انداختیم و چرخاندیم و در باز شد با جسد غرق در خون او مواجه شدیم و با پلیس تماس گرفتیم.

یکی دیگر از شاهدین حاضر در محل جنایت در پاسخ به سوال بازپرس در خصوص مشاهده خصومت متوفی با فرد خاصی از طرف همکاران گفت: چند وقتی بود که با یکی از دوستانش به نام رضا بر سر مبلغی پول باهم اختلاف داشتند اما اینکه در این جنایت نقشی داشته اند یا خیر را نمی دانم!

همین سرنخ کافی بود تا بازپرس شفیعی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر و بازبینی دوربین های مداربسته برج کوهک و شناسایی عامل یا عاملین این قتل را در دستور کار کارآکاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار دهد.

کارآکاهان زبده پلیس آگاهی با دستور بازپرس تحقیقات خود را آغاز و در همان ساعت اولیه بر اساس مشاهده دوربین محل جنایت متوجه حضور یک موتورسوار روبروی در اصلی برج می شوند که بعد از چند دقیقه وارد ساختمان شده و بعد از نیم ساعت با فرد دیگری از برج خارج و سوار بر موتور متواری میشوند

راکب موتور شناسایی و سریعا توسط ماموران پلیس بازداشت شد ، این اولین اقدام فنی پلیسی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در خصوص پرونده قتل برج کوهک بود، متهم در همان لحظات اولیه بازجویی به معاونت در قتل مرد جوان مدیر عامل اعتراف کرد.

متهم به بازپرس گفت: کیوان (مقتول) با رضا (قاتل فراری) از دوستان قدیمی بودند و چند وقتی بود بر سر یک میلیارد تومن باهم اختلاف پیدا کرده بودند،  رضا مدتی بود که با من زندگی میکرد و هر بار بعد از اینکه از دفتر کیوان به خانه برمیگشت با عصبانیت فریاد میزد که کیوان قصد دادن پول مرا ندارد من آخر یا او را میکشم یا خودم را!

پسر جوان در ادامه گفت: روز جنایت هم از من خواست تا او را به در خانه کیوان برسانم تا مجددا با او صحبت کند، با موتور به محل زندگی کیوان رفتیم ، رضا پیاده شد و بعد از نیم ساعت از من خاست به طبقه ۱۵ برم! وفتی وارد خانه شدم‌ جسد کیوان خون آلود روی زمین افتاده بود چاقو در دستان رضا بود!وقتی از او پرسیدم چرا کیوان را کشتی گفت قصد برگرداندن پولم را  نداشت منم او را کشتم!

من از ترس پا به فرار گذاشتم که رضا هم به دنبالم امد و سوار موتور شدیم و از محل فرار کردیم. رضا بعد از اینکه به خانه امد سریع چند دست لباس در ساکش گذاشت بدون اینکه به من بگوید کجا میرود از خانه خارج شد! اما من متوجه شدم که او‌ پاسپورتش را هم برداشت.

همین موضوع باعث شد تا کاراگاهان اداره دهم پلیس اکاهی تهران با انجام اقدامات فنی و پلیسی پیچیده، رد زنی خط تلفن، و‌گرفتن نیابت سرانجام در کمتر از ۴۸ ساعت قاتل فراری را در یکی از شهرهای شمالی کشور شناسایی و دستگیر کنند.

بنابر گفته بازپرس محمدجواد شفیعی از شعبه پنجم دادسرلی امور جنایی، قاتل ظهر روز ۳۰ فرودین برای انجام تحقیقات و بازجویی تحویل پلیس آگاهی تهران شد.

تحقیقات در خصوص پرونده قتل خونین برج کوهک ادامه دارد.

 
 
 
 
 
4561/ی
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها