آخرین اخبار
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۰
بازدید:۲۳۶
صد آنلاین | ۲ مرد جوانی که به‌خاطر اختلاف مالی دست در محله قلهک به قتل زده بودند، دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۱۵۶۵
 

به گزارش صد آنلاین ، شامگاه سه‌شنبه بیست و هشتم فروردین ماه، کشف جسد مرد جوانی در خانه‌اش در یک برج 20 طبقه در محله قلهک به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

 

 

 

 

 

 


طولی نکشید که ماجرای این مرگ مشکوک در بیسیم‌های کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پیچید و دقایقی بعد قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم پای در طبقه پانزدهم برج مورد نظر گذاشتند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی با جسد مرد حدودا 43 ساله‌ای مواجه شدند که هدف 37 ضربه بی‌رحمانه چاقو قرار گرفته بود؛ بررسی‌های اولیه  نشان می‌داد که مقتول در  شغل لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت داشته و عاملان این جنایت پس از ارتکاب جرم به دنبال اسناد و مدارکی داخل خانه بوده‌اند.

دستگیری 2 قاتل اجاره‌ای به‌جرم قتل زن جوان در روز ولنتاین

تیم تحقیق که در جریان بررسی‌های موشکافانه صحنه جرم متوجه دوربین‌های مداربسته برج شده بودند به بازبینی فیلم آنها پرداختند که مشخص شد 2 مرد جوانی با  کلاه کاسکت چهره خود را پوشانده بودند به خانه مقتول رفتند و دست به این جنایت زدند.

 در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و انگشت‌نگاری‌های دقیق‌  هویت 2 مرد جنایتکار را شناسایی و مشخص شد که آنها با مقتول اختلاف مالی یک میلیارد تومانی داشته‌اند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهمان را در تهران و یکی از شهرهای شمالی کشور شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم قضایی، 2 مرد جنایتکار را طی 2 عملیات جداگانه بازداشت کردند.

با دستور قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

4561/ب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها