آخرین اخبار
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵
بازدید:۳۲۹
صد آنلاین | بازتاب‌های حمله ایران در رژیم اشغالگر همچنان ادامه دارد و رسانه‌های صهیونیست عملیات ایران را عملیاتی بی سابقه در جهان تلقی می‌کنند.
کد خبر : ۸۱۵۴۹

 

به گزارش صد آنلاین ، شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی تایید کرد که هیچ کشوری در جهان مانند ایران حمله بزرگی به این اندازه از طریق موشک‌های بالستیک انجام نداده است و این رویداد بزرگ‌تر از توان «اسرائیل» بوده است.

 

 

 

 


براساس گزارش المیادین، آری شبیت، کارشناس سیاسی این شبکه در ادامه گفت: خطر این است که ایران دارای توانایی‌های یک ابرقدرت باشد.

شبیت اعلام کرد: فرضیه قبلی در مورد اینکه ایران سیاست صبر استراتژیک در پیش گرفته است، تغییر کرده است و بر این اساس، تمام اقدامات اسرائیل باید بسیار حساب شده باشد. اسرائیل موظف است اتحاد بین خود با غرب و اتحاد بین خود و کشورهای عربی را درپیش بگیرد، زیرا رویداد (پاسخ تنبیهی ایران) بزرگتر از آن است و نیاز به اتحاد همه قدرت‌ها دارد. 

در همین زمینه، رسانه‌های صهیونیستی با بیان اینکه قبل از عملیات ایران، استودیو‌های صهیونیستی از غرور و تکبر منفجر شده بودند، رژیم خود را به شطرنج‌باز بد و پر از اعتماد به نفسی توصیف کردند که چندین قدم به جلو برمی‌دارد و هر قدم بدتر از قدم قبلی است.

شبیت در ادامه افزود که از زمانی که ایران پاسخ خود به هدف قرار دادن کنسولگری خود در دمشق را انجام داد، اعتماد رسانه‌ها و افکار عمومی رژیم صهیونیستی به میزان توانایی کابینه اشغالگر برای مقابله با وضعیت و پیامد‌های آن پس از آن کاهش یافته است و  هدف قرار دادن کنسولگری ایران در دمشق، علناً به عنوان اقدامی عجولانه و نسنجیده مورد انتقاد قرار گرفت.

روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» در همین راستا در گزارشی نوشت: حمله شبانه ایران یادآور از دست دادن بازدارندگی استراتژیک برای اسرائیل و آمریکا است و فرصتی برای تغییر وضعیت ژئوپلیتیکی در منطقه ایجاد کرد.

این روزنامه افزود: ایران خود را در رویارویی مستقیم با اسرائیل قرار داده و به وضوح برخلاف هشدار آشکار رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر عدم اقدام، عمل کرده است.

4561/ب
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها