آخرین اخبار
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
بازدید:۴۲۳
مربی استقلال با حضور در نشست مطبوعاتی بخش عمده‌ای از حرفهای خود را به موضوع تغییر قانون بازیهای رودررو اختصاص داد.
کد خبر : ۸۱۵۲۳

هاشمی‌نسب: آقای میثاقی از حق تیمها دفاع کنید

 

مهدی هاشمی نسب مربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با شمس آذر قزوین حاضر شد و درباره شرایط تیمش صحبت کرد.


هاشمی‌نسب حرفهایش به پاسخ به محمد میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر آغاز کرد و گفت: من  یک عذرخواهی ویژه می‌کنم از آقای میثاقی مجری شایسته و توانمند شبکه سه، که به صلاحدید ایشان من صلاحیت این را ندارم که در کنفرانس خبری شرکت کنم و شخص بهتری به کنفرانس بیاید. آقای میثاقی خواستم بگویم که این نظر شماست و نظر باشگاه ما چیز دیگری است. شما به جای اینکه در امور باشگاه ما دخالت کنی، لطفاً توی برنامه از حق تیم‌ها دفاع کنید. شما از این فوتبال سررشته دارید و تخصصتان هست. حداقل می‌دانید آفساید یا پنالتی چی هست. شما در جایگاه خودتان از تیم‌ها دفاع کنید. فکر نمی‌کنم لازم باشد که تشخیص بدهی مهدی هاشمی نسب در کنفرانس خبری شرکت کند یا نه. در ضمن روزی که قانون را بر علیه تیم ما عوض می‌کنند باید از ما دفاع کنی. شما دوست خوب من هستی و به حق و شایسته بر روی آن صندلی نشستی و یکی از دلایلی که آنجا نشستی این است که واقعاً توانمندی.

صحبتهای بعدی هاشمی نسب کنایه به تغییر قوانین در لیگ بود. او گفت: شمس آذر تیمی است که جایگاه خوبی دارند و تیم جوانی هستند که بسیاری از بازی‌ها را انتحاری بازی کردند. بازی سختی داریم و با توجه به نتیجه بازی رفت که ۲ امتیاز حساس را از دست دادیم، امیدوار هستم در این بازی تمرکز داشته باشیم و اهمیتش را بدانیم.

او ادامه داد: تلاش می‌کنیم و با تمرکز کامل می‌خواهیم به این مهم دست پیدا کنیم و  صدرنشین بمانیم، (البته) اگر قانونی وسط فصل تصویب نشود که بجای تیمی که با یک امتیاز بیشتر صدر جدول است، تیم دیگری بیاید صدر! قانون در فوتبال ایران هر روز تغییر می‌کند و تمام دلخوشی ما این است که آقای میثاقی که تریبون دستش است از حق ما دفاع کند اما درباره چیزهایی اظهار نظر می‌کنند که هیچ ربطی به آنها ندارد.

از هاشمی نسب سئوال شد که آیا استقلال به واسطه همین قانون برای درآوردن بدون گل دربی وارد زمین نشد؟ او جواب داد: اصلا به صفر-صفر در دربی فکر نمی‌کردیم. چون ما هفته پنجم دور برگشت با پرسپولیس بازی کردیم و اگر با این تفکر هم وارد شده باشیم، ده بازی هم بعد از آن است و در صورتی این اتفاق می‌افتد که همه چیز برابر باشد و اگر گل زده ما در دربی بیشتر بود، تصمیم گیری کنیم ولی کسی می‌تواند ده بازی آینده را پیش بینی کند؟ اصلا غیر منطقی است که بخواهیم درباره آن فکر کنیم. هفته قبل هم ۳-۴ امتیاز فاصله بود ولی اصلا به مساوی صفر-صفر و گل بازی رفت فکر نمی‌کردیم.

210145/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها