۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
بازدید:۴۵۵
پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر می‌خواهیم پرسپولیس را به همین شکل و با همین قدرت در فصل آینده داشته باشیم باید برای تمدید بازیکنان بدون قرارداد از همین حالا استارت بزنید.
کد خبر : ۸۱۵۱۵

بهزاد داداش‌زاده بازیکن پرسپولیس ، در ارتباط با شرایط پرسپولیس در آستانه دیدار مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با توجه به روند خیلی خوبی که در طول هفته‌های گذشته داشتیم امیدوارم بچه‌ها امشب هم در دیدار آبادان، صنعت نفت را شکست بدهند و این دیدار بیرون از خانه را هم با برد پشت سر بگذارند. این بچه‌ها در طول هفته‌های اخیر ثابت کردند چنین توانایی را دارند.


وی افزود: با توجه به هماهنگی خیلی خوب ایجاد شده بین بازیکن ازبکستانی و دیگر مهره‌های تیم پرسپولیس در فاز هجومی دیگر نگرانی بابت به ثمر رساندن گل نداریم. اگر عیسی آل کثیر گل نزند، ترابی هست، اگر ترابی نزند اورونوف هست و اگر اورونوف نباشد آل کثیر هست. به هر حال اگر به بازی‌های اخیر تیم نگاه کنیم متوجه می‌شویم که در نهایت پرسپولیس دست خالی از زمین بیرون نمی‌آید و حریفش را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.

بازیکن گلزن سال‌های گذشته پرسپولیس درباره رویارویی مقابل تیم صنعت نفت و شرایط این تیم جنوبی توضیح داد: بازی برای پرسپولیس مقابل چنین تیم‌هایی راحت‌تر از دیگر تیم‌هاست. به دیدار رفت نگاه نکنیم که بازی ۲ بر ۲ شد. من به خوبی به خاطر دارم در بازی رفت صنعت نفت اصلاً موقعیت خاصی نداشت و فقط روی یک اشتباه گل به خودی زدیم که بازی مساوی شد. از طرف دیگر ما گلزن تمام کننده نداشتیم که اگر این مشکل از ابتدای فصل برای پرسپولیس وجود نداشت قطعاً می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم و استقلال اصلا به صدر نمی رسید و قهرمان نیم فصل هم نمی‌شد.

پیشکسوت پرسپولیس در این باره که ۱۱ بازیکن این تیم قراردادشان در پایان این فصل تمام می‌شود گفت: من مدیریت بلد نیستم و مدیر هم نبوده ام ولی همین قدر می دانم اصلاً نباید اجازه می‌دادیم در پایان فصل چنین شرایطی به وجود بیاید. این وضعیت یعنی ضعف مدیریت. داشتن یکی دو بازیکن بدون قرارداد طبیعی است ولی وقتی به اندازه یک تیم کامل نفر بی قرارداد داریم فاجعه است.

وی ادامه داد: مدیران باشگاه باید از ابتدای فصل به این موضوع فکر می‌کردند اما من یک صحبت هم با خود بازیکنان دارم. شاید آنها از پرسپولیس بروند و قرارداد بهتری به لحاظ مالی ببندند ولی اگر به شرایط بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دقت کنند قطعاً متوجه می‌شوند که با پول کمتر می توانند اعتبار بیشتری برای امروز و آینده شان در این کشور داشته باشند. کمتر بازیکنی بوده که از پرسپولیس رفته و بعدا پشیمان نشده است.

داداش زاده اضافه کرد: البته من جای جوانان این دوره و زمانه نیستم و خودم می‌دانم که زندگی تا چه اندازه سخت شده و خیلی اتفاقات در فوتبال یا بیرون از آن با پول رقم می‌خورد اما به هر حال این دوران تمام می‌شود و آینده هم وجود دارد. در این بین من فکر می‌کنم کادر مدیریتی باید هر طور شده تلاش کند تا لااقل قرارداد ۷۰درصد این بازیکنان تمدید شود وگرنه فصل آینده اوضاع برای ما سخت خواهد شد.

نکته: مهدی ترابی، امید عالیشاه، وحید امیری، گولسیانی، سعیدصادقی، سروش رفیعی، مسعود ریگی، وحدت هنانوف، فرشاد فرجی، دانیال اسماعیلی‌فر و علی نعمتی ۱۱ بازیکنی هستند که قراردادشان با پرسپولیس در پایان فصل تمام خواهد شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها