آخرین اخبار
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۰
بازدید:۳۷۲
صد آنلاین | پس‌لرزه‌های عملیات غرورانگیز و پرصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنبیه متجاوز طی عملیات «وعده صادق» همچنان در محافل نظامی و خبری دشمنان ادامه دارد.
کد خبر : ۸۱۴۹۳
 

به گزارش صد آنلاین ، پاتریک رایدر، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون)، در مواضعی رسانه‌ای به توانمندی نظامی ایران در پاسخ نظامی ضد اسرائیل اذعان کرد.

 

 

 

 

 


 

چهارشنبه‌شب «پاتریک رایدر»، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون)، در اظهاراتی رسانه‌ای از ادامه رایزنی‌های مقامات وزارت دفاع آمریکا با سران صهیونیستی درباره لزوم کاهش تنش پس از عملیات نظامی ایران ضد اهدافی در اسرائیل خبر داد.

سخنگوی پنتاگون درباره قدرت عملیات نظامی ایران در پاسخ به اقدام تجاوزکارانه اسرائیل در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق اذعان کرد که اقدامی که ایران انجام داد یک حمله بی‌سابقه و گسترده از داخل خاک ایران بود.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به رایزنی‌های گسترده وزیر دفاع آمریکا با شماری از همتایان خود در سطح منطقه غرب آسیا و جهان گفت: آمریکا به دنبال کاهش تنش منطقه‌ای و جلوگیری از درگیری در مقیاس گسترده است.

گفتنی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه شنبه و بامداد یکشنبه عملیات «وعده صادق» را با رمز «یا رسول الله (ص)» اجرا کرد و با ده‌ها فروند موشک و پهپاد، اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی با موفقیت مورد اصابت قرار داد.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها