آخرین اخبار
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۰
بازدید:۱۴۱
صد انلاین | در ادامه گزارش ای بی سی نیوز آمده است: ایران شنبه شب تا صبح یکشنبه به وقت محلی در اسرائیل با بیش از 300 پهپاد و موشک حمله کرد.  اسراییل از آن زمان به بعد، با برگزاری جلسات کابینه جنگ در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در حال بررسی چگونگی و زمان پاسخ به حمله ایران بود.
کد خبر : ۸۱۴۹۲

به گزارش صد آنلاین ، در ادامه گزارش ای بی سی نیوز آمده است: ایران شنبه شب تا صبح یکشنبه به وقت محلی در اسرائیل با بیش از 300 پهپاد و موشک حمله کرد.  اسراییل از آن زمان به بعد، با برگزاری جلسات کابینه جنگ در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در حال بررسی چگونگی و زمان پاسخ به حمله ایران بود.

 

 

 


 اعضای کابینه جنگ اسرائیل عبارتند از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، بنی گانتز و وزیر دفاع یوآو گالانت.

 طیف وسیعی از پاسخ ها به کابینه جنگ اسرائیل ارائه شده است.  منابع به ABC News گفتند، پاسخ‌های بالقوه شامل گزینه‌هایی از حمله به نیروهای نیابتی ایران در منطقه اما نه در خاک ایران تا حمله سایبری است.

 هیچ جلسه کابینه جنگی در روز چهارشنبه برگزار نشد، اما نتانیاهو به کابینه دولت خود گفت که در حالی که از توصیه‌های متحدان قدردانی می‌کند، اما تل آویو "تصمیمات خود را خواهد گرفت و دولت اسرائیل هر کاری را که لازم است برای دفاع از خود انجام خواهد داد."

منبع: انتخاب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها