۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۶:۲۶
بازدید:۴۷۷۰
صد آنلاین | پرونده پسر جوانی که رذقیب عشقی خود را کشته بود با نشان دادن محلی که جسد را سوزانده وارد مرحله جدیدی شد.
کد خبر : ۸۱۴۶۲

به گزارش صد انلاین ، متهم اصلی این قتل پسر جوانی به نام حمید است که تا پیش از دستگیری راننده تاکسی اینترنتی بود و زمانی با نامزدش آشنا شد که او را به عنوان مسافر سوار کرده بود. حمید پس از اینکه نامزد کرد فهمیدم نامزدش که وحیده نام دارد قبل از او با یکی از اقوام دورشان نامزد بوده و نامزدی‌‎شان به خاطر اینکه تفاهم نداشتند به هم خورده است، اما نامزد سابق به نام محسن همچنان به وحیده پیام می‌دهد.

 

 

 

 


 

این متهم پس از ناپدید شدن محسن، بازداشت شد و به قتل او اعتراف کرد. افشای راز این قتل چند ماهی زمان برد و زمانی که تحقیقات درباره سرنوشت محسن آغاز شد والدینش که مفقودی او را اعلام کرده بودند، تصور نمی‌کردند در نهایت جسد پسرشان کشف شود. والدین محسن که چند روز از ناپدید شدنش گذشته بود اواسط بهمن به دادسرای جنایی و پلیس آگاهی تهران مراجعه کردند و از مفقود شدن پسر جوان‌شان خبر دادند.

پدر و مادر محسن  گفتند: پسرمان آخرین بار برای انجام کاری از خانه خارج شد و پس از آن نه تنها به خانه بر نگشت بلکه از او خبری نداریم. ما هر جایی که ممکن بود رفته باشد، سر زدیم حتی در نهایت به بیمارستان‌ها و پزشکی قانونی هم رفتیم اما خبری از سرنوشت پسرمان به دست نیاوردیم.

با طرح این شکایت، تحقیقات آغاز و مشخص شد محسن تا مدتی قبل با دختری نامزد بود، اما ارتباط آنها به هم خورد.

بنابراین ماموران سراغ دختر جوانی رفتند که 23 ساله و دانشجو است. این دختر به نام وحیده در تحقیقات پلیسی گفت: ارتباط من و محسن قطع شد و دیگر از او خبری ندارم.

در ادامه مشخص شد آخرین تماس محسن با جوان دیگری به نام حمید بود که در مراحل بعد بررسی‌ها معلوم شد راننده تاکسی اینترنتی است. جوان راننده در تحقیقات گفت: من پسر ناپدید شده را به عنوان مسافر سوار و پیاده کردم و ارتباط دیگری هم با او ندارم که بدانم کجا رفت یا بعد از آن چه اتفاقی برایش افتاده است.

این در حالی بود که تحقیقات در مورد نامزد سابق پسر ناپدید شده حکایت از این داشت که او هم با راننده تاکسی اینترنتی ارتباط و تماس داشته است. بازجویی دوباره از‌ دختر جوان در مورد دلیل ارتباطش با راننده تاکسی فاش کرد حمید خواستگار او است. به این ترتیب دختر و پسر جوان که به نظر می‌رسید چیزی را مخفی می‌کنند، بازداشت شدند. دختر جوان در آخرین مرحله از تحقیقات اعتراف کرد نامزد جدیدش محسن را به قتل  رسانده است.

بنابراین حمید  بار دیگر مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: من خواستگار وحیده بودم و حتی با پدرش هم ملاقاتی داشتم تا با هم آشنا شویم و مقدمات ازدواجمان فراهم شود. من چند ماه پیش او را سوار کردم و از دانشگاه به خانه بردم  در راه هم سر مسائل اقتصادی و موضوعات دیگر با هم صحبت کردیم. همان موقع بود که از او خوشم آمد. به همین خاطر به او  زنگ زدم و  کم کم رابطه ما شکل گرفت. با پدرش هم صحبت کرده و خواستگاری رفته بودم تا نامزد کنیم. اما در این بین فهمیدم وحیده قبل از من با یکی از اقوام دورشان نامزد بوده که نامزدیشان به خاطر اینکه تفاهم نداشتند به هم خورده است، اما نامزد سابق وحیده دایم به او پیام می‌داد، برای همین با او قرار گذاشتم تا صحبت کنم اما ناگهان عصبانی شدم و او را کشتم و جسدش را آتش زدم.

با اعتراف متهم اصلی پرونده، دختر جوان که شاهد ماجرا بود، گفت: درست است من حضور داشتم، اصلا قرار نبود چنین اتفاقی بیفتد و قرار بود آنها با هم صحبت کنند. حمید بعد از قتل من را تهدید کرد تا سکوت کنم.

در ادامه تحقیقات متهم اصلی محلی را که جسد را آتش زد به پلیس نشان داد و با پیدا شدن جنازه سوخته بازپرس جنایی دستور داد بقایای جسد برای انجام معاینات تخصصی به پزشکی قانونی انتقال یابد. در حال حاضر تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها