آخرین اخبار
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۰
بازدید:۱۷۵
صد آنلاین | فرمانده انتظامی لنگرود گفت: مأموران انتظامی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع خودکشی یک مرد ۴۳ ساله شدند.
کد خبر : ۸۱۴۵۱

به گزاشر صد انلاین ، فرمانده انتظامی لنگرود گفت: مأموران انتظامی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع خودکشی یک مرد ۴۳ ساله شدند.

 

 

 

 

 

 

فرمانده انتظامی لنگرود گفت: مأموران انتظامی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع خودکشی یک مرد ۴۳ ساله شدند.

 

سرهنگ شریف رحیمی،  گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه یک مرد میا‌نسال به  قصد خودکشی  به بالکن طبقه چهارم یک ساختمان در مسکن مهر رفته و تصمیم به پریدن دارد، مأموران کلانتری ۱۱ به محل مورد نظر اعزام شد. او به حضور به موقع پلیس، عوامل اوژانس و آتش‌نشانی در محل مورد نظر اشاره کرد و افزود: پس از تلاش‌های مأموران انتظامی و دعوت به آرامش این مرد ۴۳ ساله که از حالت روحی و روانی خوبی برخوردار نبود، از اقدام به خودکشی منصرف شد. به گفته فرمانده انتظامی لنگرود، این شهروند انگیزه خود از این کار را  مشکلات شخصی  اعلام کرده است. سرهنگ رحیمی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص رفع مشکلات شخصی خود به مشاوران انتظامی مستقر در کلانتری‌ها یا مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان مراجعه و به صورت رایگان از خدمات ارائه شده در این مراکز بهره‌مند شوند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها