۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۰
بازدید:۲۱۲۳
صد آنلاین | مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از مفقود شدن سه زن عشایرنشین در روستای سرجنگل عشایری از توابع منطقه جبالبارز جنوبی در شهرستان عنبرآباد خبر داد و گفت: با تلاش نیروهای هلال احمر تا کنون یک مفقودی پیدا شده است.
کد خبر : ۸۱۴۱۴

 

به گزارش صد آنلاین ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از مفقود شدن سه زن عشایرنشین در روستای سرجنگل عشایری از توابع منطقه جبالبارز جنوبی در شهرستان عنبرآباد خبر داد و گفت: با تلاش نیرو‌های هلال احمر تا کنون یک مفقودی پیدا شده است.

 

 

 

 


رضا فلاح امروز ۲۹ فروردین ماه بیان کرد: در پی اعلام مردمی مبنی بر مفقود شدن سه زن عشایرنشین در روستای سرجنگل عشایری از توابع منطقه جبالبارز جنوبی در شهرستان عنبرآباد بلافاصله اولین تیم امدادونجات در منطقه حضور یافت. 

وی با اشاره به اینکه یکی از مفقودین در صحت و سلامت توسط نیرو‌های هلال احمر پیدا شده است، افزود: سه تیم امدادونجات شامل تیم آنست و پشتیبانی نیز به منطقه مذکور اعزام شدند. 

فلاح با اشاره به اینکه این سه نفر در عبور از مسیر رودخانه در منطقه عشایری مفقود شده‌اند، بیان کرد: تلاش‌ها برای نجات جان دو تن از مفقودین ادامه دارد. 

وی گفت: در پی هشدار‌های هواشناسی و مدیریت بحران استانداری کرمان و همچنین بارندگی‌های اخیر در جنوب این استان، نیرو‌های هلال احمر در حال امدادرسانی به متاثرین از حوادث جوی هستند.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها