آخرین اخبار
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
تحقیقات جنایی برای رازگشایی از مرگ مرد ملاردی که ناپدید شده بود
بازدید:۱۳۵
صد انلاین | پیکر مردی که از خانه‌اش در ملارد خارج و سپس مفقود شده بود پس از چند روز در یکی از خیابان‌های تهران پیدا شد و به نظر می‌رسد ماموران پلیس با پرونده قتل مواجه هستند.
کد خبر : ۸۱۳۲۷به گزارش صد انلاین ، پسر جوانی چند روز پیش در شهرستان ملارد به اداره پلیس رفت و از گم‌شدن پدر میانسالش خبر داد. پسر جوان درباره دلیل نگرانی خود به ماموران گفت: از صبح که پدرم از خانه بیرون رفته از او خبر نداریم. او برای انجام کاری تصمیم داشت به تهران برود. برای همین از خانه خارج شد. بعد از خروجش از خانه نه او زنگ زد و نه ما، شب هرچه منتظرش بودیم خبری از او نشد، چون تصور می‌کردیم کارش طول کشیده است نمی‌خواستیم مزاحم او شویم، اما انتظار بی‌فایده بود و سرانجام وقتی با تلفن همراهش تماس گرفتیم، خاموش بود. و، چون از صبح از او خبر نداشتیم بیشتر نگرانش شدیم.

 

 

 

تحقیقات جنایی برای رازگشایی از مرگ مرد ملاردی که ناپدید شده بود

 

با دوستان و بستگان تماس گرفتیم تا شاید ردی از او پیدا کنیم، اما فایده‌ای نداشت. هرچه تماس گرفتیم بیشتر ناامید می‌شدیم. کسی از او خبر نداشت بعد از اینکه با آخرین نفرات تماس گرفتیم سراغ مراکز درمانی رفتیم که از آن هم نتیجه‌ای نگرفتیم. به همین دلیل الان برای پیدا کردن پدرم از پلیس درخواست کمک داریم.

با طرح موضوع ناپدید شدن مرد میانسال، تیمی از ماموران پلیس ملارد برای پیدا کردن اثری از مرد گمشده وارد عمل شدند. تحقیقات و بررسی دوربین‌های مداربسته نشان داد مرد گمشده روز حادثه برای رفتن به تهران سوار خودروی عبوری شده و پس از آن ناپدید شده است.

به این ترتیب تحقیقات برای یافتن راننده خودرو گذری که مرد را سوار کرده بود، آغاز شد. در حالی که تحقیقات برای یافتن راننده ادامه داشت، ماموران پلیس خبردار شدند روز مفقود شدن مرد میانسال، رهگذران در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران پیکر نیمه جان مردی را به بیمارستان منتقل کرده‌اند، اما اقدامات پزشکی برای نجات جان مرد موثر واقع نشده و او چند ساعت بعد در بیمارستان فوت شده است.

از آنجایی که مرد فوت شده شباهت زیادی به مرد گمشده داشت، از خانواده او خواسته شد به پزشکی قانونی بروند، پسر جوانی که ناپدید شدن پدر خود را اعلام کرده بود با دیدن جسد، پدر خود را شناسایی کرد. همزمان با انتقال جسد مرد گمشده به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ ماموران همچنان راننده خودرو را تحت تعقیب داشتند تا اینکه در نهایت پس از بررسی‌های فنی دریافتند راننده خودروی سواری مورد نظر در شهر تهران زندگی می‌کند. به این ترتیب ماموران پلیس ملارد صبح دیروز برای شناسایی و دستگیری راننده خودروی سواری به تهران آمدند. در حال حاضر ماموران پلیس ملارد با همکاری ماموران اداره دهم پلیس آگاه تهران در تلاش هستند تا با پیگیری سرنخ‌های موجود راز این قتل را بر ملا کنند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها