آخرین اخبار
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۵
بازدید:۱۰۴۳
صد آنلاین | قیمت دلار در چهارمین روز هفته نوسان افزایشی محدودی داشت. این افزایش قیمت در سایر ارزها نیز با افزایش‌های ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومانی همراه بود. برخی از معامله‌گران معتقدند سیاست‌گذار قصد دارد قیمت اسکناس دلار را در روزهای پایانی فروردین، در محدوده‌های فعلی ثابت نگه دارد.
کد خبر : ۸۱۳۱۱
 

به گزارش صد انلاین ، قیمت دلار در چهارمین روز هفته نوسان افزایشی محدودی داشت. این افزایش قیمت در سایر ارزها نیز با افزایش‌های ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومانی همراه بود. برخی از معامله‌گران معتقدند سیاست‌گذار قصد دارد قیمت اسکناس دلار را در روزهای پایانی فروردین، در محدوده‌های فعلی ثابت نگه دارد.

 

 

 

 


قیمت دلار روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین با افزایش ۲۵۰ تا ۳۰۰ تومانی بازگشایی شد. این اسکناس در پایان معاملات نقدی چهارمین روز هفته در پله سوم نیمه کریدور ششم به کار خود پایان داد.

کاهش قیمت دلار که از دو روز پیش شروع شده، امروز نیز ادامه داشت و تا لحظه مخابره این گزارش در بازار غیررسمی با نرخ ۶۵ هزار تومان معامله شد.

 

قیمت دلار که با شروع سال جاری روند صعودی به خود گرفته بود و متناسب با اتفاقات بین المللی از ۷۰ هزار تومان هم عبور کرد، به تدریج از پلکان قیمت پایین آمد و به ۶۸ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. در نهایت دیروز قیمت دلار روی رقم ۶۶ هزار تومان ثابت شد.

 

دلار امروز نیز به روند نزولی خود ادامه داد و تا لحظه تنظیم این خبر در بازار غیررسمی با نرخ ۶۵ هزار تومان معامله شد.

 

مشاهدات میدانی از بازار غیررسمی نشان می‌دهد که خرید و فروش خاصی در بازار انجام نمی‌شود و آرامش بر بازار حاکم است.

بازار ارز از هیجان خالی شد

نکته قابل توجه در بازار ارز روز سه‌شنبه آرامش در اخبار سیاسی و موضوع عدم صدور قطعنامه علیه ایران از سوی شورای امنیت بود. همین امر پالس مثبت به بازار ارز داد. معامله‌گران معتقدند در صورتی که سیگنال‌های بعدی حاکی از آرامش‌ سیاسی نباشد، بازارهای مالی از روند اخبار تاثیر فوری می‌گیرند.

 

کارشناسان اقتصادی معتقدند هیجان و فشار فروشی در بازار وجود ندارد. آنها می‌گویند با توجه به نقدینگی و اخبار سیاسی دلار در کف قیمت قرار دارد و در شرایط فعلی اقتصاد، قیمت دلار اگر پایین‌تر از محدوده فعلی قرار بگیرد دور از واقعیت‌های اقتصادی است.

 

در روند افزایشی دلار،‌ تتر کاهشی شد

قیمت درهم در آخرین معامله سه‌شنبه ۲۸ فروردین با قیمت ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد و رشد ۳۰۰ تومانی داشت. تتر با وجود افزایش قیمت دلار کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی داشت و با رقم ۶۶ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شد.

 

 

قیمت پوند انگلیس با افزایش هزار و ۲۰۰ تومان روی رقم ۸۱ هزار و ۹۳۰ تومانی معامله شد. یورو با افزایش ۹۰۰ تومانی با رقم ۶۹ هزار و ۹۶۰ تومانی معامله شد.

 
 
 
 
 
4562/ی
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها