آخرین اخبار
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۱
بازدید:۳۶۵
صد آنلاین | یکی از روزنامه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به سیاستی که این رژیم در پیش گرفته است تاکید کرد که مردم جهان اسرائیل را بایکوت کردند.
کد خبر : ۸۱۲۲۵

 

به گزارش صد انلاین ، روزنامه صهیونیستی  هاآرتص با تایید اینکه رژیم اشغالگر در انزوای بین المللی  به سر می‌برد، اعلام کرد که اگر این رژیم سیاست کاملا متفاوتی را در پیش نگیرد، این انزوا از بین نخواهد رفت.

 

 

 


براساس گزارش المیادین، این روزنامه در مقاله‌ای به قلم یوزی برام، وزیر کشور سابق و نماینده کنست توضیح داد: آنچه همکاری اسرائیل با آمریکا و برخی متحدانش را ممکن کرد، این واقعیت است که ایران بخشی از محوری است که کشور‌هایی مانند روسیه، چین و کره شمالی را در بر می‌گیرد. اما این همکاری فقط در زمان بحران جهانی انجام می‌شود و همیشه در دسترس نیست .

هاآرتص  معتقد است که رژیم صهیونیستی نمی‌تواند خود را فریب دهد که می‌تواند همیشه بر این همکاری تکیه کند؛ در حالی که تل‌آویو شاهد فرسایش سریع در خیال خود به عنوان یک کشور مشروع در بسیاری از نقاط جهان است. این روزنامه همچنین خاطرنشان کرد که بایکوت برخی از اعراب که قبلاً خصومت خود را با اسرائیل ابراز و بسیاری از شرکت‌های مهم بین‌المللی را مجبور به قطع روابط با این رژیم کرد، نتوانست افکار عمومی جهانی را علیه رژیم صهیونیستی تحت تأثیر قرار دهد.

در ادامه این گزارش آمده است: اما امروز، انزوای اسرائیل متفاوت است، زیرا نتیجه مقاومت و خصومت شهروندان بسیاری از کشور‌های جهان است. انزوای امروز اسرائیل نیز به دلیل تحریم واقعی است، از نظر بایکوت کنندگان، هر محصول یا تولید فرهنگی، چه اسرائیلی و چه مرتبط با آن، به وضوح سرکوب و بایکوت می‌شود.

در پایان این گزارش آمده است: رژیم صهیونیستی نیاز دارد که بداند انزوا از بین نخواهد رفت و نمی‌توان با ناتو و آمریکا همکاری کرد، مگر اینکه سیاست کاملاً متفاوتی اتخاذ شود.

4561/ی
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها