آخرین اخبار
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰
بازدید:۲۷۰
صد آنلاین | پسری جوان که دوستش را در جریان دعوایی پیش پا افتاده به قتل رسانده است در حالی پای میز محاکمه رفت که اولیای دم از قصاص او صرف نظر کردند.
کد خبر : ۸۱۱۴۶

 

به گزارش صد آنلاین، متهم که برای کار در معدن سراغ دوستش رفته بود با او درگیر شد و با وارد کردن ضربه‌ای به سینه‌اش او را کشت.

 

 

 

 

 


 

این پرونده دو سال قبل به جریان افتاد و پلیس در جریان درگیری مرگباری میان دو دوست قرار گرفت. با حضور ماموران در محل، متهم بازداشت شد. این جوان به نام بهرام در بازجویی‌ها به قتل دوستش رضا اعتراف کرد و گفت به خاطر یک درگیری او را زد و قصدش دفاع از خودش بود.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. در این میان اولیای دم اعلام گذشت کردند.

بهرام در جلسه دادگاه گفت: من برای کار سراغ دوستم رضا رفته‌ بودم. به من گفته بود می‌توانم در معدن کار کنم. سر موضوع بچه‌گانه‌ای با رضا بحث کردیم و در کمال تعجب رضا روی من چاقو کشید. چاقو را گرفتم تا از خودم دفاع کنم و یک ضربه به رضا زدم. اصلا فکر نمی‌کردم ضربه کشنده باشد.

متهم در ادامه به سمت پدر مقتول رفت و با بوسیدن پای او درخواست حلالیت کرد و گفت: از اتفاقی که افتاده خیلی ناراحت و متاسف هستم. پدر من خانه‌اش را که تنها دارایی‌اش بود، فروخت و به اولیای‌دم داد تا رضایت آنها را بگیرد. من خیلی پشیمان هستم و از دادگاه نیز درخواست بخشش دارم.

متهم گفت: من آدم دعوایی نیستم. سن زیادی هم ندارم. می‌خواستم کار کنم و زندگی‌ام را بسازم. همه می‌دانند کار در معدن چقدر سخت است. من قبول کرده ‌بودم در معدن کار کنم. اگر لات بودم و می‌خواستم نظم جامعه را بهم بزنم برای کار به معدن نمی‌رفتم. قتل واقعا اتفاقی بود.

با پایان جلسه دادگاه قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها