آخرین اخبار
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
بازدید:۱۶۶
صد انلاین | این قاب مربوط به جلسه شب گذشته شورای امنیت سازمان ملل است که به درخواست اسرائیل تشکیل شد.
کد خبر : ۸۱۰۵۷
به گزارش صد انلاین ، این فرد «گلعاد اردان» است؛ نماینده اسرائیل در سازمان ملل و این قاب مربوط به جلسه شب گذشته شورای امنیت سازمان ملل است که به درخواست اسرائیل تشکیل شد. 
 
 
 
 
 
 

 
عکسی تاریخی که به نفع ایران در سازمان ملل ثبت شد
 
اسرائیل پس از عملیات نظامی تنبیهی و گسترده ایران علیه خود که در پاسخ به جنایت‌های این رژیم و بویژه حمله به کنسولگری ایران در دمشق انجام شد، شکایت به شورای امنیت برد و تصور می‌کرد که می‌تواند قطعنامه شدیداللحنی علیه ایران از این شورا بگیرد. با دیپلماسی فعال ایران، اسرائیل حتی در این مرحله هم ناکام ماند.
 
امّا اردان در این نشست تصویری را با تبلت خود به جمعیت نشان داد که تاریخی بود؛ تصویر عبور پهپادها و موشکهای ایران از بالای قدس اشغالی و مسجدالاقصی. تصویری که جهان اسلام از شب عملیات ایران به این سو به آن بالیده و بارها آن را بازنشر کرده است.
 
 
نماینده صهیونیست‌ها اینجا به دنیا می‌گوید که ایران به اماکن مقدس مسلمانان هم حمله کرد؛ عباراتی که نشان می‌دهد آنها تصور می‌کنند هیچ کس با واقعیت سر و کار ندارد و فقط منتظر تفسیرهای آنهاست.
 
در آن شب تاریخی، ایران پهپادها و موشکهایش را از فراز کربلا و  بیت‌المقدس عبور داد و بر سر تاسیسات و پایگاه‌های صهیونیست‌ها فروآورد؛ میلیون‌ها و شاید میلیاردها انسان این صحنه‌ها را دیدند.
 

قاب ماندگار و تاریخی که اسرائیل باید در واقع همه‌ی تلاشش را به کار بگیرد که کسی آن را نبیند، در مقابل ده‌ها و شاید صدها میلیون‌ بیننده بر دست گرفته‌اند و افتخارات ایران را تکمیل می‌کنند!

تسنیم

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها