آخرین اخبار
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰
بازدید:۴۶۴
پیشکسوت استقلال گفت: استقلال و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند و هر دو برای قهرمانی تلاش می‌کنند اما شانس قهرمانی استقلال بیشتر است.
کد خبر : ۸۱۰۱۱

بهتاش فریبا در ارزیابی از عملکرد تیم‌ها در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: با توجه به این که تنها ۷ هفته به پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باقی مانده است، سپاهان و تراکتور با نتایجی که هفته اخیر کسب کردند از کورس قهرمانی عقب افتادند و شانس کمتری دارند که دوباره خود را به صدر جدول نزدیک کنند.

 


او افزود: البته سپاهان با مهره‌های خوبی که جذب کرده بود و نتایج خوبی که ابتدای فصل کسب کرد یکی از مدعیان قهرمانی بود اما نمی‌دانم چه اتفاقی برای این تیم رخ داد که از صدر جدول فاصله گرفت. تراکتور نیز به همین شکل با وجود این که تیم خوبی را جمع کرده بود و از ابتدای فصل بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشت اما نمی‌دانم شرایطش در نیم فصل دوم چرا تغییر کرد و مرتب امتیاز از دست داد.

فریبا گفت: استقلال و پرسپولیس در حال حاضر مدعیان اصلی قهرمانی هستند. اگرچه تا پایان فصل هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست و با یک نتیجه مساوی یا باخت شرایط این دو تیم نیز تغییر می‌کند. بنابراین از الان نمی‌توانیم به صراحت بگوییم شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است.

پیشکسوت استقلال اظهار کرد: استقلال تا پایان فصل بازی‌های سختی را پیش رو دارد و برای قهرمانی باید به سختی بجنگد. البته این قهرمانی زمانی تحقق پیدا خواهد کرد که از مسائل حاشیه‌ای به دور و تنها تمرکزش بر روی بازی خودش باشد تا روند موفقیتش تداوم پیدا کند.

فریبا ضعف اصلی تیم استقلال را اختلاف بین مدیریت و کادر فنی عنوان کرد و افزود: هر چقدر استقلال به این ضعف دامن بزند، به ضرر تیم استقلال است. در حال حاضر که در پایان فصل قرار داریم به این گونه مسائل نباید دامن بزند تا استقلال در آرامش و با تمرکز بالا بازی‌های باقی مانده را دنبال کند. استقلال باید پیش از هر چیزی به فکر هواداران خود باشد، هوادار بعد از چند سال از این تیم قهرمانی می‌خواهد.

او ضعف داوری را یکی از مشکلات اساسی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال دانست و تاکید کرد: در بازی پرسپولیس و ملوان شاهد این مساله بودیم که خود داوران می‌گفتند گل آفساید است و پنالتی گرفته نشده، حتی گل سالم استقلال جلوی مس رفسنجان گرفته نشد. باید در این زمینه فکر اساسی صورت بگیرد که قضاوت‌های نادرست به ضرر تیم‌ها تمام نشود.

فریبا همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کنید استقلال تنها به دنبال کسب ۳ امتیاز بازی است بدون این که بازی زیبایی را به نمایش بگذارد، گفت: استقلال فوتبال بسیار زیبا و هوادار پسندی را به نمایش می‌گذارد، به ویژه در بازی برابر مس رفسنجان فوق العاده بازی کرد. استقلال نتیجه گرا و به دنبال ارایه یک بازی زیباست.

این پیشکسوت فوتبال ایران در پایان با بیان این که استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند، گفت: پرسپولیس در چند بازی اخیر فوتبال خیلی خوب، منظم و هدفمندی را به نمایش گذاشت و روندش رو به رشد بود. این که شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است مشخص نیست و بازی به بازی شرایط تیم‌ها تغییر می‌کند. البته استقلال برای قهرمانی تلاش می‌کند و شانس اصلی قهرمانی است.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها