آخرین اخبار
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
بازدید:۱۶۴
صد آنلاین | فرمانده کل انتظامی کشور گفت: در حوزه خودرو در صورت کشف حجاب بار اول تذکر داده می‌شود، اما بار دوم خودرو به ۳ نحو توقیف می‌شود، که بار اول توقیف الکترونیکی بار دوم توقیف در محل و بار سوم توقیف در پارکینگ است که در این رابطه توصیه می‌کنیم که رانندگان دقت لازم را داشته باشند.
کد خبر : ۸۰۹۷۱

به گزارش صد آنلاین ،  سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور گفت: همکاران من در ۳ حوزه معابر عمومی، خودرو و اماکن که کشف حجاب بعضاً صورت می‌گیرد اقدام‌هایی را انجام دادند که باید بگویم این طرح به صورت جدی و با اعلام خبر قبلی انجام شده است.

 

 

 

 
وی افزود: در حوزه معابر با استفاده از فناوری و تجهیزات پیشرفته فرد شناسایی می‌شود و به آن توجه و تذکر داده می‌شود و در صورت عدم توجه به تذکر، فرد مورد نظر با مدارک به دستگاه قضایی معرفی می‌شود.
رادان تأکید کرد: در حوزه خودرو در صورت کشف حجاب بار اول تذکر داده می‌شود، اما بار دوم خودرو به ۳ نحو توقیف می‌شود، که بار اول توقیف الکترونیکی بار دوم توقیف در محل و بار سوم توقیف در پارکینگ است که در این رابطه توصیه می‌کنیم که رانندگان دقت لازم را داشته باشند.

سردار رادان تصریح کرد: در حوزه صنوف هم که متصدیان آن احتمالاً کشف حجاب می‌کنند حتماً مورد توجه جدی قرار می‌گیرند و بعد از آن اخطار پلمب داده می‌شود که این اقدامات شامل باغ تالارها، رستوران‌ها و مراکز بزرگ از این دست هم خواهد شد.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها