آخرین اخبار
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۰
بازدید:۸۶۴
صد آنلاین | بعد از پاسخ ایران به اسرائیل و کاهش هیجانات در بازار ارز، ریزش قیمت ها در بازار طلا وسکه هم آغاز شده تا جایی که قیمت طلای ۱۸ عیار که تا ۴ میلیون همبالا رفته بود هم اکنون به ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان بازگشته است.
کد خبر : ۸۰۸۹۰

به گزارش صد انلاین ، درباره وضعیت قیمت ها در بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت: بازار جهانی امروز تعطیل است و قیمت اونس تغییری نکرده ولی پیش بینی می شود باتوجه به تحولات منطقه از فردا قیمت جهانی طلا هم با کاهش همراه شود.

 

 

 

 

 


وی با بیان اینکه با آرام شدن فضای منطقه و تخلیه هیجانات بازار، قیمت‌ها در بازار طلا و ارز نزولی شده است، گفت: قیمت سکه به زیر ۴۵ میلیون تومان بازگشته است، قیمت طلای ۱۸ عیار هم که تا ۴ میلیون تومان بالا رفته بود الان به ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده و همچنان روند کاهشی دارد.

این فعال بازار طلا و سکه ادامه داد: الان روند بازار نزولی است و بیشتر مردم فروشنده هستند. فعلا معاملات خیلی کم شده و تا حدودی متوقف است و همه با احتیاط عمل می کنند.

او با تأکید براینکه حباب سکه تا ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بالا رفته بود الان به ۷ میلیون تومان کاهش یافته است، گفت: قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۴۲ میلیون و۲۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۷ میلیون و ۵۰۰ تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۳۴۳ دلار است.

4561/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها