آخرین اخبار
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۰
بازدید:۱۵۰۱
مهرداد محمدی دوباره به ترکیب استقلال بازگشته اما خبری از درخشش نیست.
کد خبر : ۸۰۸۶۸

مهرداد محمدی در ابتدای نقل‌وانتقالات لیگ بیست‌وسوم، به استقلال پیوست تا یکی از اولین خریدهای آبی‌ها باشد. بازیکنی که پرسپولیسی بودن خود را اعلام کرده بود اما درنهایت دست سرنوشت او را به استقلال فرستاد. مهرداد محمدی با وجود درخشش در نیم‌فصل اول، رفته رفته نیمکت نشین شد و حالا دوباره به ترکیب استقلال نکونام بازگشته است.

 


درخشش در نیم‌فصل اول

مهرداد محمدی در نیم‌فصل اول نقش مهمی در ترکیب استقلال داشت، مهرداد در ترکیب جواد نکونام هم وینگر بازی کرد و هم مهاجم مکمل گوستاوو بلانکو. محمدی موفق شد در نیم‌فصل اول لیگ بیست‌وسوم، آمار چهار گل و دو پاس گل را ثبت کند که به خوبی نشان دهنده تاثیر او در ترکیب استقلال است، البته یکی از ضعف‌های مهرداد، محو شدن در بازی‌های بزرگ است.

مهرداد محمدی در بازی‌های استقلال برابر استقلال خوزستان، هوادار و نساجی موفق شد گل یا پاس گل بدهد و در سایر بازی‌ها، از جریان مسابقه خارج شده بود اما باز هم نمی‌توان عملکرد او در همان بازی‌های را نادیده گرفت.

نیمکت نشینی و بازگشت به ترکیب

مهرداد محمدی با تصمیم جواد نکونام رفته رفته نیمکت نشین شد و جای خود را به بازیکنان دیگری از جمله ماشاریپوف داد. نیمکت نشینی مهرداد باعث شد تا این بازیکن از فرم ایده‌آل خود فاصله بگیرد و ستاره خاموش استقلال شود.

مهاجم ۳۰ ساله آبی‌ها چند هفته متوالی رنگ ترکیب اصلی استقلال را ندید و حتی در برخی از بازی‌ها حتی به عنوان بازیکن تعویضی هم وارد زمین نشد اما جواد نکونام پس از چند هفته تصمیم گرفت از شماره هفت خود در بازی با مس رفسنجان استفاده کند. دیداری که درنهایت با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید و مهرداد محمدی هم نقشی روی دو گل استقلال نداشت.

در بازی استقلال برابر آلومینیوم اراک هم بار دیگر مهرداد در ترکیب اصلی به میدان رفت و نتوانست بدرخشد تا به خوبی مشخص شود او فاصله زیادی با فرم ابتدای فصل خود دارد و هواداران استقلال باید برای درخشش دوباره این بازیکن صبر داشته باشند.

21458/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها