آخرین اخبار
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۰
بازدید:۶۰۶
دستیار محمد مایلی‌کهن گفت: شرمساری برای آقای قلعه‌نویی خواهد ماند، چون از مربی‌اش شکایت کرده است.
کد خبر : ۸۰۸۲۶

اظهارات چندی پیش محمد مایلی‌کهن علیه امیر قلعه‌نویی با واکنش سرمربی تیم ملی همراه شد و قلعه‌نویی از مایلی‌کهن شکایت کرد. این طور که دستیار مایلی‌کهن می‌گوید اگر وی در این پرونده محکوم شود ممکن است راهی زندان شود. گزیده صحبت‌های نادر فریادشیران با اطلاعات آنلاین را در این خصوص و همچنین شرایط استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر می‌توانید در زیر بخوانید:


{دلیل هرج و مرج در فوتبال ایران} مدیران فوتبال ما فاقد فرهنگ فوتبالی هستند. اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را ببینید، بین شان چهره‌ای که در فوتبال عرق ریخته باشد وجود ندارد. در نهایت یک آدم صفر کیلومتر مثل تاج می‌شود نفر اول فوتبال ایران. آقای رضا تاج فوتبالیست بوده؛ آقای مهدی تاج بازیکن نبوده است. این را از اصفهانی‌های قدیمی هم بپرسید. آقای اصولی اصلا اصول فوتبال را بلد نیست. برای همین فوتبال دچار هرج و مرج شده است.

{ترس استفاده از بازیکنان جوان در تیم ملی}  سرمربی تیم ملی شجاعت استفاده از بازیکنان جوان را ندارد. یک روزی آقای مایلی کهن به آقایان درخشان و استانکو گفت مهدوی کیا را در ترکیب پرسپولیس بگذارید تا من به تیم ملی دعوتش کنم. آقای علی موسوی و فرهاد مجیدی هم همین گونه چهره شدند. فدراسیون فوتبال باید باشگاه‌ها را مجبور کند تا از نفرات جوان استفاده کنند.  

{مدعیان قهرمانی} استقلال و پرسپولیس شانس اول قهرمانی هستند. تیم استقلال اقتصادی بازی می‌کند و پرسپولیس بعد از رفتن یحیی موفق بوده است. نگرانی‌های آقای نکونام درست است، اما آن دست‌های پشت پرده که ایشان می‌گوید ممکن است برای تیم‌های دیگر هم باشد.  

{درگیری خطیر و نکونام} تا امروز سکوت کردم اما نمی‌دانم آقای خطیر چگونه مدیرعامل شد. ایشان قبلا هفته‌ای ۵ بار به من زنگ می‌زد، اما وقتی پست گرفت دیگر خبری از او نشد. من مطمئن هستم ایشان را سفارشش را کرده‌اند وگرنه با کدام سابقه ورزشی آمد؟ جواد نکونام یقینا از ایشان خبره‌تر است، ولی جواد نکونام، پسر خوب، هر چقدر این قضیه را دنبال کنی دودش به چشم خودت می‌رود، چون خطیر در این فوتبال کسی نیست و شما از جنس فوتبال هستی. آقای نکونام، شما روی مستطیل سبز تمرکز کن و کمتر مصاحبه کن!

{دست‌های پشت پرده} کجای دنیا این همه از دست‌های پشت پرده حرف می‌زنند و کسی هم واکنش نشان نمی‌دهد؟ آقای کیومرث هاشمی، این‌ها همه از ضعف فدراسیون است و دست تان بابت سر زدن به پیشکسوتان درد نکند اما شما تا فوتبال ایران را درست نکنید هیچ کاری نکرده‌اید.

{کمیته مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون}  شما به من بگوئید رییس کمیته مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون ما چه کسی است و تا امروز چه کرده است؟ این‌ها درد است که پست دارند و کاری نمی‌کنند.  

{زندانی شدن مایلی‌کهن} دستیار اسبق محمد مایلی کهن در پایان درباره دادگاه پیش روی شکایت امیر قلعه نویی گفت: آقای مایلی کهن دوست ندارد من و یا وکیلی ایشان را همراهی کند. مردم ایشان را می‌شناسند. چند تا تیم پارسال به ایشان پیشنهاد دادند، اما قبول نکرد و گفت این فوتبال جای ما نیست. ایشان یکی از صادق‌ترین آدم‌های ورزش است. من می‌روم دادگاه و کنار ایشان هستم. ایشان حاضر است برود زندان و ممکن است این اتفاق هم بیفتد. این شرمساری برای آقای قلعه‌نویی خواهد ماند، چون از مربی اش شکایت کرده است. همین جا بگویم که آقای مایلی کهن محکوم شود به پرداخت جریمه نقدی، نخواهد داد و می‌رود زندان.

21458/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها