آخرین اخبار
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵
بازدید:۱۱۲
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است، بازیکنان این تیم نباید به مصاحبه بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال پاسخ بدهند.
کد خبر : ۸۰۸۱۵

مرتضی کرمانی‌مقدم ، درباره برد پرسپولیس برابر ملوان اظهار داشت: فکر می‌کنم پرسپولیس مثل بازی‌های گذشته نبود، ولی مهم این بود که سه امتیاز را بگیرد و خوشبختانه این اتفاق رخ داد. هر چند پرسپولیس نمایش خوب بازی‌های قبلی را نداشت، اما این را هم باید در نظر گرفت که برابر حریف پرقدرتی مثل ملوان قرار می‌گرفت. ملوان هم انگیزه زیادی داشت تا در این بازی امتیاز بگیرد، ولی در نهایت پرسپولیس توانست در این مقطع حساس برنده شود تا همچنان در تعقیب استقلال باشد.

 

 

مهاجم پیشین پرسپولیس در مورد عملکرد خوب اوسمار در این تیم خاطر نشان کرد: اوسمار تا اینجا نتایج خوبی گرفته است و در همان بازی با آلومینیوم اراک هم که پرسپولیس شکست خورد، بهترین بازی را انجام داد و مستحق باخت نبود. من به قهرمانی پرسپولیس حتی بیشتر از سال گذشته امیدوارم و مهم این است که بازیکنان با تمرکز بالا به روند فعلی ادامه داده و در بازی‌های باقیمانده با کمترین اشتباه ممکن بازی کنند.

کرمانی‌مقدم راجع به مصاحبه‌های برخی از بازیکنان و مربیان استقلال علیه پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان ما نباید جواب استقلالی‌ها را بدهند، چون مهم این است که پرسپولیس مثل فصل گذشته با تمرکز بالا، فقط در زمین مسابقه حرفش را بزند. بازیکنان ما آنقدر حرفه‌ای هستند که جواب استقلالی‌ها را ندهند. پرسپولیس در این سال‌ها حرفش را در زمین زده و امیدوارم امسال هم قهرمان لیگ شویم.

وی در مورد اینکه شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است، به تسنیم گفت: شانس هر دو تیم استقلال و پرسپولیس برابر است، ولی من امیدوارم در نهایت پرسپولیس جام را بالای سر ببرد.

21458/ف

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها