آخرین اخبار
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۰
قتل بدون انگیزه، فقط به خاطر یک لحظه عصبانیت
بازدید:۴۷۷
صد آنلاین | پسر عصبانی که در یک جر و بحث آنی مرتکب قتل شده بود در کمتر از ۱۸ ساعت به همراه ۷ نفر از دوستانش از سوی پلیس بندرعباس دستگیر شد.
کد خبر : ۸۰۸۱۲

به گزارش صد آنلاین ، پسر عصبانی که در یک جر و بحث آنی مرتکب قتل شده بود در کمتر از ۱۸ ساعت به همراه ۷ نفر از دوستانش از سوی پلیس بندرعباس دستگیر شد.

 

 

 

قتل بدون انگیزه، فقط به خاطر یک لحظه عصبانیت

 
سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل یک جوان در بندرعباس و متواری شدن قاتل و دیگر عاملان قتل، پیگیری موضوع به‌طور ویژه در دستور کار قرار گرفت. در تحقیقات اولیه، مشخص شد مقتول به نام یوسف توسط افرادی ناشناس در اثر ضربات عمیق جسم برنده به ناحیه گردن به قتل رسیده است که با اقدامات فنی و اطلاعاتی در کمتر از ۱۸ ساعت پس از وقوع قتل، ضارب اصلی و همدستان وی در ۷ عملیات جداگانه در مخفیگاه‌هایشان دستگیر شدند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: یکی از متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های علمی انجام شده، به‌صراحت به قتل مقتول به علت جر و بحث آنی و بدون هیچ انگیزه قبلی اعتراف کرد که در بازرسی از مخفیگاه متهم، آلت قتاله که هنوز آثار خون روی تیغه آن مشهود بود، کشف و ضبط شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها