آخرین اخبار
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۶
بازدید:۱۷۵
صد انلاین | دونالد ترامپ بعد از ظهر شنبه مدعی شد که اگر رئیس جمهور آمریکا بود، ایران رژیم اسرائیل را تهدید به حمله نمی‌کرد.
کد خبر : ۸۰۶۹۸

به گزارش صد  آنلاین، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا بعد از ظهر شنبه به وقت تهران «جو بایدن» رئیس جمهور کنونی آمریکا را مورد انتقاد قرار داد و او را «ناشایست» خواند.

 

 

 

 

 به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارانوت» ترامپ مدعی شد: «اگر من رئیس جمهور بودم، ایران اسرائیل را تهدید به حمله نمی‌کرد. زمانیکه من رئیس جمهور بودم ایران هرگز حمله نکرد و در موقعیتی نبود که این کار را انجام دهد.»

وی افزود: «رئیس جمهوری داریم که نمی‌تواند دو جمله را به هم بچسباند.»

بر اساس این گزارش، ترامپ بارها عملکرد رقیب دموکرات خود را زیرسؤال برده و گاف‌های متعدد او را به باد تمسخر گرفته است.

ترامپ در کارزار انتخاباتی در خصوص ناتوانی جسمانی بایدن گفت «رئیس‌جمهوری داریم که نمی‌داند که کجاست. نمی تواند حرف بزند. کل جهان در حال فروپاشی است. جهان در آتش‌ آست. آن‌ها دیگر هیچ احترامی برای کشور ما قائل نیستند».

ترامپ که معتقد است در صورتیکه در دور قبلی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، برگزیده شده بود، بسیاری از بحران‌های فعلی در جهان رخ نمی‌داد، گفته است «رئیس‌جمهوری داریم که نمی‌تواند در یک صحنه، پله‌ها را پیدا کند و نمی‌داند چه غلطی می‌کند و ما در نهایت ممکن است وارد یک جنگ جهانی شویم».

رئیس‌جمهور سابق آمریکا با اشاره به تشدید تنش‌ها در منطقه غرب آسیا ادامه دا :«ایالات متحده در دوره بسیار خطرناکی قرار دارد و دلیل آن این است که رئیس‌جمهور نالایقی دارد.»

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها