آخرین اخبار
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۸
بازدید:۴۸۵
صد آنلاین | مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تا زمانی که دولت تصمیم خاصی در زمینه مصارفی که بیشتر از سهمیه کارت وجود دارد؛ اتخاذ نکند، کارت‌های جایگاه‌داران کلا جمع‌آوری نمی‌شود
کد خبر : ۸۰۶۷۰

به گزارش صد آنلاین ، مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تازمانی که دولت تصمیم خاصی در زمینه مصارفی که بیشتر از سهمیه کارتوجود دارد؛ اتخاذ نکند، کارت‌های جایگاه‌داران کلا جمع‌آوری نمی‌شود.

 

 

 

 

 


علی‌اکبر عرب‌عامری درباره جمع‌آوری کارت‌های جایگاه‌داران اظهار داشت: ما در اسفند به ازای هر دو نازل یک کارت تعبیه کرده بودیم که در جایگاه‌هایپرتردد در اختیار جایگاه قرار داده می‌شد و در جایگاه‌های خلوت نیمی ازکارت‌ها در اختیار جایگاه‌دار قرار می‌گرفت در ایام تعطیلات باتوجه به اینکهحجم مسافرت‌ها افزایش پیدا می‌کند ما تعداد کارت‌های آزاد جایگاه رااضافه کردیم یعنی مخصوصا در مسیرهای پرتردد تعداد کارت جایگاه را از۲ برابر تا ۴ برابر افزایش دادیم این شرایط مربوط به شرایط سفر بود و بناداریم بعد از تعطیلات عید فطر و یا ابتدای اردیبشهت ماه تعداد کارت‌ها را بهحالت عادی برگردانیم، یعنی کارت‌های مازاد زمان سفر را جمع‌آوری می‌کنیم.   فعلا کارت جایگاه‌داران کلا جمع‌آوری نمی‌شود وی تاکید کرد: تا زمانی که دولت تصمیم خاصی در زمینه مصارفی که بیشتراز سهمیه کارت وجود دارد؛ اتخاذ نکند، کارت‌های جایگاه‌داران کلا جمع‌آورینمی‌شود.

 

 

 

 

 

شرایط صدور کارت سوخت شخصی مدیر عملیات شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی در خصوص تامین کارتسوخت شخصی تصریح کرد : در حال حاضر زیر یک درصد از خودروهاکارت سوخت شخصی در اختیار ندارند، ما اوایل سال ۱۴۰۱ به دلیل کرونا وبرخی مسائل شرکت‌های تولیدکننده بابت تامین کارت خام مشکل داشتیم امااز اردیبهشت و خرداد همان سال توانستیم کارت خام را تامین کنیم و اکنونحدود ۲ میلیون کارت خام در اختیار داریم و کسی که در خواست بدهدسریعا نسبتا به صدور اقدام خواهد شد. وی تعداد کل درخواست کارت در نوبت  را ۲۶ هزار فقره عنوان کرد و افزود: اطلاعات این کارت‌ها را در اختیار ناجی قرار می‌دهیم و بعد از بازگشتاطلاعات شرکت تولیدکننده ظرف کمتر از یک هفته کارت را صادر می‌کند و بافرایند پاکت‌گذاری و پست یک ماه طول می‌کشد. عرب‌عامری گفت: ما اکنون کارت خام در اختیار داریم و متقاضیان می‌توانندبا مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ درخواست داده و کارت را دریافت کنند.   مفقودی‌ها چه کنند؟ وی درباره کارت‌های مفقودی خاطرنشان کرد: کسانی که کارت‌شان مفقودشده می‌توانند به سامانه GTS.IR مراجعه کنند و PAN و یا مشخصاتخودرو را وارد کنند و اگر کارت در جایگاه جا مانده باشد مراجعه و کارت رادریافت کند و در غیر این صورت می‌تواند درخواست المثنی کند. سهمیه‌ها تغییر نمی‌کند مدیر عملیات شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی درباره تغییر سهمیه بیانداشت: سهمیه‌ها  تغییری نمی‌کند و به اندازه همان مقادیری که قبلا بودهشارژ می‌شود. کارتی خرید و فروش نمی‌شود وی در خصوص شایعات مربوط به خرید و فروش کارت توضیح داد: خریدکارت با قیمت‌های نجومی ۲۰ میلیون که عنوان می‌شود در مورد تهران و یادیگر شهرها منطقی نیست و توجیهی برای خریدار ندارد، اگر موضوع قاچاقهم است در سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان که شرایط خاص دارندکدینگ است یعنی اگر کسی کارت را خریداری کند؛ نمی‌تواند در ایناستان‌ها استفاده کند. وضعیت توزیع بنزین سوپر عرب‌عامری درباره وضعیت بنزین سوپر گفت: باتوجه به اینکه مصرف بنزینمعمولی بیشتر است تمرکز بر تولید این بنزین است و تقاضای بنزین سوپرتاحدی بیشتر از عرضه است اما در کلان‌شهرها و جایگاه‌هایی که زیرساختبنزین سوپر را دارند ارسال صورت می‌گیرد. مصرف به شرایط قبل برگشت وی در خصوص میزان مصرف بنزین تاکید کرد: ما امسال به ۱۵۲ میلیونلیتر مصرف را هم تجربه کردیم و بعد از آن میزان کاهش پیدا کرد و اکنون بهشرایط قبل از تعطیلات برگشته‌ایم. 

 

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها