آخرین اخبار
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۹
بازدید:۴۱۱
ملوان با یک گل در آزادی به پرسپولیس باخت و تارتار ترجیح داد از دو ستاره پرسپولیسی خود در نیمه دوم استفاده کند.
کد خبر : ۸۰۶۳۰

از قبل بازی پرسپولیس و ملوان بیشتر نگاه‌ها روی دو بازیکن زوم شده بود. دو ستاره پرسپولیس در سال‌های اخیر که در پایان دور رفت با دریافت دفترچه آماده به خدمت برای گذراندن خدمت مقدس سربازی راهی اردوگاه قوی سفید شدند و از شروع دور برگشت با پیراهن ملوان بازی می‌کنند.

 


نحوه جدایی میلاد سرلک دوستانه بود اما محمد عمری با دلخوری از پرسپولیس رفت. او خیلی زودتر از سرلک در ترکیب ملوان درخشید و انتظار همه این بود که این دو بازیکن در مقابل تیم دور رفت خود یکی از ۱۱ مرد اصلی ملوان روی چمن آزادی باشند.

اما وقتی تیم تارتار به زمین آمد، مشخص شد او تمایلی به استفاده از دو ستاره پرسپولیسی خود ندارد. همه منتظر بودند تا عملکرد به خصوص محمد عمری را مقابل پرسپولیس ببینند، بماند که هر بازیکنی برابر تیم سابق خود انگیزه زیادی دارد و میلاد سرلک هم از این قاعده مستثنا نبود.

و در اقدامی جالب‌تر هر دو ستاره پرسپولیسی خود را در دقیقه ۵۸ به طور همزمان به میدان فرستاد، به جای حسین صادقی و مهران احمدی. در آن لحظه ملوان با تک گل عیسی آل کثیر عقب بود و این دو بازیکن پرسپولیسی برای تغییر نتیجه به زمین آمدند اما فرصت ۳۲ دقیقه‌ای روی کاغذ برای آنها کافی نبود تا بتوانند نتیجه را عوض کنند!

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها