۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰
بازدید:۴۷۹
دو ستاره پرسپولیس اصلا از تعویضشان راضی نبودند و در حالی اعتراض کردند که سرمربی تیم هم روی سکو بود!
کد خبر : ۸۰۶۲۶

پرسپولیس درحالی موفق شد مقابل تیم سختکوش ملوان با یک گل به برتری برسد که در این بازی یک اتفاق عجیب رخ داد. اوسمار که به دلیل محرومیت در این بازی غایب بود، از روی سکوها بازی را تماشا می‌کرد و البته از طریق مترجمش نکات تاکتیکی و همچنین تعویض‌ها را به سید جلال حسینی و مهرداد خانبان منتقل می‌کرد. مطابق بازی‌های گذشته باز هم اوسمار اولین تعویضش را به مهدی ترابی اختصاصی داد و ستاره تکنیکی پرسپولیس جای خود را به سعید صادقی داد.

 


بعد از تعویض ترابی اعتراض خود را به نیمکت منتقل کرد و اصلا از تعویض خودش راضی نبود. ترابی که با آمدن اوسمار کاملا تاثیرگذار بازی می‌کند، طی هفته‌های گذشته هم تعویض شده و به نظر می‌رسد سرمربی برزیلی علاقه ای برای نگه داشتن ترابی تا پایان بازی ندارد. مهدی بعد از تعویض و درحالی که به شدت ناراحت بود، زیر لب غرولند می‌کرد و ناراحتی اش به وضوح دیده می‌شد. در مورد تعویض عیسی آل کثیر هم مشابه همین اتفاق افتاد و گلزن قرمزها هم اصلا از تعویض شدنش خوشحال نشد و با ناراحتی روی نیمکت نشست.

عیسی که بعد از چند بازی ناکامی‌موفق شد یک گل ۳ امتیازی برای پرسپولیس بزند، انتظار داشت تا پایان در زمین بماند ولی اوسمار تشخیص داد که او شرایط ۹۰ دقیقه بازی کردن را ندارد و تیمش به بازیکن تازه نفسی نیاز دارد که از جلو پرس کند و به مدافعان و هافبک‌های تیم حریف فشار بیاورد.هرچند اعتراض دو ستاره پرسپولیس بع تعویضشان خیلی جدی و البته پررنگ نبود، ولی تکرار این اتفاق می‌تواند حواشی زیادی را برای این دو بازیکن به همراه داشته باشد و حتی سرمربی پرسپولیس هم نسبت به آن واکنش نشان دهد.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها