۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۵
بازدید:۳۵۷
مشخص نیست بازیکنان آلومینیوم در صحنه گل استقلال به چه اعتراض داشتند چرا که توپ خیلی واضح نیم متر از خط دروازه رد شد!
کد خبر : ۸۰۶۲۱

استقلال بازی حساس در اراک مقابل آلومینیوم را با یک گل برد تا کماکان جایگاه خود در صدر جدول و فاصله یک امتیازی با پرسپولیس را حفظ کند.

 


این مسابقه پرتنش با تک گل مهاجم آرژانتینی استقلال به پایان رسید. بلانکو که چند روز قبل در بازی هفته بیست و دوم مقابل مس دبل کرده و زننده هر دو گل استقلال بود!

موتور گلزنی مهاجم محبوب نکونام به موقع روشن شده و او حالا با ۵ گل بهترین گلزن صدرنشین لیگ برتر است. او باز هم با ضربه سر گل سه امتیازی زد، مثل همان کاری که در هفته نوزدهم مقابل استقلال خوزستان کرد. اما جالب‌تر اینجاست که او باز هم روی سانتر ابوالفضل جلالی از سمت چپ با ضربه سر گل برتری استقلال را زد!

این هفتمین پاس گل مدافع چپ ملی پوش استقلال بود که البته در تیم ملی فرصت بازی به او در فروردین ماه نرسید. در صحنه گل به طور مشخص توپ خیلی واضح از خط دروازه عبور کرد اما انگار در فوتبال ما اگر بازیکنان و مربیان به هر سوت داور اعتراض نکنند، روزشان شب نمی‌شود.

این گل یکی از تر و تمیزترین و واضح‌ترین گل‌های فصل بود اما باز با حجم وسیع اعتراض حریف روبرو شد. اعتراضی که ریشه در اتفاقات قبل از به ثمر رسیدن این گل داشت!

21458/خ

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها