آخرین اخبار
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
بازدید:۳۵۷
بلاتکلیفی مدیران فعلی پرسپولیس نسبت به آینده همکاری خود با این باشگاه، تاثیر زیادی در تمدید نشدن قرارداد بازیکنان پرسپولیس دارد.
کد خبر : ۸۰۶۲۰

در شرایطی که هفته‌های پایانی لیگ برتر را پشت سر می‌گذاریم، پرسپولیس و استقلال با فاصله یک امتیازی در کورس قهرمانی هستند و مدیران این دو باشگاه به دنبال این هستند که به دور از حواشی، شرایط را برای تیم‌ خود فراهم کنند تا در نهایت یکی از این دو تیم به قهرمانی برسید. در این میان اما پرسپولیس با چالش تمدید بازیکنان تاثیرگذار تیمش هم روبه‌رو است.

 


سروش رفیعی، فرشاد فرجی، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، وحدت هنانوف و مرتضی پورعلی‌گنجی، نفراتی هستند که در پایان فصل قراردادشان به پایان می‌رسد و تا به حال بنا بر اظهارات بازیکنان پرسپولیس صحبتی‌ هم برای تمدید قرارداد آنها نشده است و اوسمار ویرا هم رسما اعلام کرده هنوز لیستی برای تمدیدی‌ها ارائه نکرده است. اما به راستی چرا هنوز هیچ برنامه‌ای برای این موضوع در نظر گرفته نشده است؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد ، موضوع واگذری سهام باشگاه پرسپولیس تاثیر زیادی دراین موضوع دارد. بر اساس تصمیم دولت، قرار است پنج بانک در قالب یک کنسرسیوم، ۳ اردیبهشت ۸۱ درصد سهام پرسپولیس را خریداری کنند که اگر این موضوع محقق شود، قاعدتا شاهد تغییرات زیادی در ساختار مدیریتی پرسپولیس خواهیم بود. در واقع وقتی هنوز مشخص نیست که آینده رضا درویش و اعضای هیات مدیره پرسپولیس چه خواهد شد و چه افرادی قرار است سکان مدیریت این باشگاه را در اختیار بگیرند، قاعدتا نمی‌توان انتظار داشت مدیران فعلی به فکر تمدید قرارداد بازیکنان و بستن تیم برای فصل آینده باشند. شاید وقتی که تکلیف پرسپولیس در حوزه مدیریت مشخص شود، راحت‌تر بشود انتظار داشت برای آینده این باشگاه پرهوادار برنامه‌ریزی شود.

21458/خ

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها