آخرین اخبار
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
بازدید:۱۲۹۲
صد انلاین | بر اساس گزارش منابع میدانی در عراق، درگیری‌های شب گذشته اربیل قبیله‌ای بوده و نهایتا با میانجیگری قبیله «هرکی» حل و فصل شده است.
کد خبر : ۸۰۶۰۲

به گزارش صد آنلاین ، شب گذشته تصاویری در فضای مجازی در مورد درگیری شدید در اربیل عراق منتشر شد و برخی مدعی ارتباط آن با انتقام ایران از رژیم صهیونیستی بودند. با توجه به گمانه‌زنی‌هایی که در روزهای اخیر در مورد پاسخ ایران به هدف قرار دادن ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق انجام می‌شود، هرگونه حادثه‌ای بلافاصله به این مسئله ارتباط داده می‌شود و به نظر می‌رسد عده‌ای نیز با اهداف مختلف از این موضوع برای دیده شدن استفاده می‌کنند.

 

 

 

 


 منابع میدانی در عراق نشان می‌دهد که تصاویر شب گذشته درگیری در اربیل مربوط به درگیری قبیله‌ای در کردستان عراق بوده و هیچ موضوع سیاسی در آن دخیل نبوده است. به گفته یک منبع مطلع، نهایتا این درگیری شدید با میانجیگری قبیله «هرکی» حل و فصل شده است.

به نظر می‌رسد تا زمان عملی شدن وعده انتقام ایران از اسرائیل، انتشار اخباری از این دست در فضای مجازی افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است شب گذشته حزب الله لبنان حملات موشکی گسترده‌ای علیه رژیم صهیونیستی انجام داد و با بیش از ۵۰ موشک شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داد. علاوه بر این، پیش‌بینی مقامات غربی مبنی بر قریب الوقوع بودن عملیات انتقام ایران از اسرائیل، موجب ملتهب شدن فضای مجازی شده است.

4561/ل

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها