آخرین اخبار
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۱
بازدید:۱۲۷
سرمربی ژیل ویسنته پس از دریافت چهار گل مقابل اسپورتینگ تصمیم به استفاده از مهاجم ایرانی تیمش گرفت.
کد خبر : ۸۰۵۹۷

علی علیپور به تور زد، گل نشد! (عکس)

 تیم فوتبال ژیل ویسنته که علی علیپور را در اختیار دارد، شب گذشته در شرایطی مقابل اسپورتینگ لیسبون صدرنشین با نتیجه چهار بر صفر شکست خورد که این مهاجم ایرانی در زمان گل‌های حریف‌شان در زمین نبود و حضور یک نیمه‌ای برابر تیم اول جدول لیگ برتر پرتغال است.


علی علیپور که برای دومین بازی پیاپی دور از ترکیب ژیل ویسنته قرار گرفته بود، پس از اینکه تیمش در نیمه اول با نتیجه چهار بر صفر مقابل اسپورتینگ لیسبون مغلوب شد، از شروع نیمه دوم به زمین آمد که حملات تیمش و یک موقعیت جدی او تبدیل به گل نشد.

مهاجم ایرانی ژیل ویسنته که پیش از این در 13 بازی این فصل لیگ برتر پرتغال دو گل به ثمر رسانده و هفته گذشته به طور کامل نیمکت‌نشین بود، دیشب از شروع نیمه دوم مقابل اسپورتینگ لیسبون به زمین رفت که فقط یک فرصت روی فرار از بین مدافعان حریف به دست آورد که توپ روی پای او جفت و جور نشد.

علی علیپور در دقیقه 82 فرار سریعی به محوطه جریمه اسپورتینگ لیسبون انجام داد که شوت پای چپ زمینی او به تور کنار دروازه برخورد کرد و راهی اوت شد تا او از ثبت سومین گل فصل در لیگ برتر پرتغال ناکام بماند.

تیم ژیل ویسنته با شکست سنگین 4 بر صفر مقابل اسپورتینگ لیسبون 28 امتیازی ماند و در رتبه چهاردهم جدول لیگ برتر پرتغال قرار گرفت.

 

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها