آخرین اخبار
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۶
بازدید:۳۷۲
استقلال بعد از برتری یک بر صفر در برابر آلومینیوم اراک با ۵۰ امتیاز به حضور خود در صدر جدول رده بندی لیگ برتر ادامه داد.
کد خبر : ۸۰۵۹۰

استقلال با تک گلی که به تیم آلومینیوم اراک زد هم چنین شمار گل‌های خود را به عدد ۳۱ رساند و در فاز تهاجمی سومین تیم لیگ برتر به حساب می‌آید.

 


بهترین تیم تهاجمی در لیگ برتر تیمی است که شانس قهرمانی‌اش در این فصل از بازی‌های لیگ برتر کمرنگ شده؛ یعنی سپاهان که تا به این جای کار ۴۱ گل زده است.

دومین تیم تهاجمی لیگ برتر یعنی تراکتور با 32 گل زده هم دیگر مدعی قهرمانی در این فصل از بازی‌ها بوده که این تیم هم مثل سپاهان شانس قهرمانی‌اش کم شده است. استقلال هم با ۳۱ گل زده سومین تیم تهاجمی لیگ برتر به حساب می آید. تیمی که البته با ۱۲ گل خورده صاحب بهترین خط دفاعی مسابقات لیگ برتر است.

استقلال فصل گذشته با ۵۲ گل عنوان بهترین تیم تهاجمی مسابقات لیگ برتر را به خود اختصاص داد که البته در نهایت منجر به قهرمانی آبی‌ها نشد. آنها ۷ هفته برای تکرار رکورد فصل گذشته فرصت دارند اما به نظر می رسد برای جواد نکونام تصاحب جام مهمتر از حمله به رکورد ریکاردو ساپینتو است و برای تماشاگران تیم استقلال هم قهرمانی بهتر از عنوان بهترین تیم تهاجمی لیگ برتر است.

21458/ع

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها