آخرین اخبار
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۵
بازدید:۲۸۳
صد انلاین | مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از پیدا شدن ۴ کوهنورد مفقودشده در کوه‌های شاه‌جهان استان خراسان شمالی خبر داد.
کد خبر : ۸۰۵۳۶
 

به گزارش صد آنلاین ، ابوالفضل محبان در بجنورد با اشاره تلاش 5 ساعته تیم امداد و نجات کوهستان خراسان شمالی در پی مفقود شدن چهار کوهنورد در شاه جهان اظهار داشت: بلافاصله بعد از اعلام خبر مفقود شدن 4 کوهنورد در رشته‌کوه‌های شاه‌جهان تیم‌های هلال احمر عازم منطقه شدند.

 

 

 

 


وی افزود: در ساعت 18:11 عصر روز جمعه تماسی مبنی بر مفقودی 4نفر از هم وطنان در ارتفاعات شاه جهان به مرکز پاسخگویی به عملیات 112  اعلام شد. سریعاً تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان اسفراین به منطقه اعزام و پس از 5 ساعت تلاش مفقودین را نجات و به محل امن انتقال دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی  پراید در کیلومتر 30 محور بجنورد به شیروان-بعد از روستای قوچ قلعه در روز گذشته نیز خبر داد و گفت: بلافاصله دو تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات سیساب هلال احمر شهرستان شیروان به محل حادثه اعزام شدند. 

وی ادامه داد: این حادثه 5 نفر مصدوم داشت که 4 مصدوم این حادثه توسط عوامل اورژانس 115 و 1 نفر از مصدومین هم توسط نجات‌گران جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال یافتند. متأسفانه حادثه مذکور 1 جان باخته هم داشت که پیکر وی تحویل عوامل قضایی و انتظامی شد.

4561/ب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها