آخرین اخبار
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۸
بازدید:۳۶۲
صد انلااین | مرد ۴۲ ساله‌ای که پس از طلاق از همسرش در یک مغازه زیر ساختمان مسکونی زندگی می‌کرد، در حالی به طرز مشکوکی بر اثر انفجار گاز شهری جانش را از دست داد که آثاری از جراحت با شیء نوک تیز روی جسدش وجود داشت.
کد خبر : ۸۰۵۳۳

به گزارش صد آنلاین ،  مرد ۴۲ ساله‌ای که پس از طلاق از همسرش در یک مغازه زیر ساختمان مسکونی زندگی می‌کرد، در حالی به طرز مشکوکی بر اثر انفجار گاز شهری جانش را از دست داد که آثاری از جراحت با شیء نوک تیز روی جسدش وجود داشت.

 

 

 

 


روز سه‌شنبه هفته گذشته انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در بولوار ادیب شمالی مشهد، نیروهای آتش‌نشان را به محل حادثه کشاند. امدادگران آتش‌نشانی که خیلی سریع عملیات نجات احتمالی را آغاز کرده بودند، با انتشار گاز شهری روبه‌رو شدند که از شیر باز گاز بیرون می‌زد. آنها بلافاصله به دل حادثه رفتند و با بستن شیر گاز پیکر بی‌جان مردی را کف مغازه یافتند که از آن مکان برای سکونت استفاده می‌کرد. طولی نکشید که قاضی ویژه قتل عمد در جریان مرگ مشکوک مرد ۴۲ ساله قرار گرفت و عازم محل حادثه شد. بررسی‌های میدانی قاضی محمود عارفی‌راد بیانگر آن بود که آثاری از جراحت با شیء نوک‌تیز و برنده روی پیکر متوفی وجود دارد اما درب مغازه که از داخل ساختمان به درون آن رفت و آمد می‌شد، قفل شده بود. به همین دلیل و با دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، جسد این مرد که پس از طلاق همسرش در مغازه ساختمان دوطبقه پدرش زندگی می‌کرد، به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات تخصصی درباره چگونگی مرگ این جوان آغاز شد.

 

 

 

4561/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها