آخرین اخبار
۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۵
بازدید:۱۴۲
صد انلاین | نظامیان صهیونیست بامداد جمعه به اردوگاه «الفارعه» در کرانه باختری یورش بردند و با مقاومت مبارزان فلسطینی روبه‌رو شدند.
کد خبر : ۸۰۴۴۶

حمله نظامیان صهیونیست به اردوگاه «الفارعه» در کرانه باختریبه گزارش صد آنلاین ،  به نقل از المیادین، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز (جمعه) به اردوگاه «الفارعه» واقع در «طوباس» در کرانه باختری یورش بردند.

 

 

 

 

 

 

 


این یورش با مقاومت مبارزان فلسطینی مواجه شد و به درگیری مسلحانه میان نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی و فلسطینیان انجامید.

منابع فلسطینی اعلام کردند که در جریان یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه الفارعه یکی از فلسطینیان به ضرب گلوله نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است.

یک فلسطینی دیگر نیز در مرکز شهر طوباس در شمال کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

همچنین هلال احمر فلسطین گزارش داد که در پی تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی فلسطینیان در اردوگاه الفارعه طوباس سه نفر زخمی شده‌اند که حال یکی از آنان وخیم گزارش شده است.

علاوه بر این، نظامیان صهیونیست یکی از نیرو‌های اورژانس فلسطین را در جریان انتقال یکی از زخمی‌های یورش ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه الفارعه بازداشت کردند. برخی فلسطینیان دیگر نیز در این یورش از سوی نظامیان صهیونیست بازداشت شدند.

در شهرک «طمون» طوباس مبارزان مقاومت فلسطین به سوی گشتی‌های ارتش رژیم صهیونیستی آتش گشودند و چندین بمب را در مسیر آنان منفجر کردند.

4561/ب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها