آخرین اخبار
۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۷
بازدید:۳۴۷
صد انلاین | ارتش رژیم صهیونیستی مدرسه محل اسکان آوارگان فلسطینی در اردوگاه «الجدید» واقع در منطقه النصیرات در مرکز نوار غزه را هدف قرار داد و شمار دیگری از فلسطینیان را به شهادت رساند و زخمی کرد.
کد خبر : ۸۰۴۴۱

به گزارش صد آنلاین ،  حمله‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه همچنان ادامه دارد و منطقه‌های مختلف نوار غزه به ویژه مرکز این باریکه شاهد آتش سنگین صهیونیست‌ها و شهادت و زخمی‌شدن شمار دیگری از شهروندان فلسطینی است.

 

 

 

 


طوفان الاقصی| حمله رژیم صهیونیستی به محل اسکان آوارگان فلسطینی در غزه

حمله سنگین ارتش رژیم صهیونیستی به «النصیرات»

اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه شاهد حمله سنگین ارتش رژیم صهیونیستی است. قایق‌های جنگی ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی با هدف قراردادن یکی از مدرسه‌های محل اسکان آوارگان فلسطینی در اردوگاه «الجدید» النصیرات در مرکز نوار غزه شماری از فلسطینیان را شهید و زخمی کردند.

همچنین در نتیجه حمله ارتش رژیم صهیونیستی چندین خانه در شمال اردوگاه النصیرات با خاک یکسان شد.

علاوه بر این جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی با بمباران اطراف ایستگاه تولید برق اردوگاه النصیرات در این منطقه کمربند آتش ایجاد کردند. منابع فلسطینی نیز از درگیری شدید و به گوش رسیدن صدای چندین انفجار در شمال اردوگاه النصیرات خبر دادند.

منطقه‌های شرقی اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه، منطقه‌های الزهرا و المغراقه و همچنین شهر خان‌یونس در جنوب نوار غزه نیز از سوی جنگنده‌ها ارتش رژیم صهیونیستی و توپخانه ارتش این رژیم هدف قرار گرفت.

طوفان الاقصی| حمله رژیم صهیونیستی به محل اسکان آوارگان فلسطینی در غزه

یورش شبانه نظامیان صهیونیست به اردوگاه «الفارعه» در کرانه باختری

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز جمعه به اردوگاه «الفارعه» واقع در «طوباس» در کرانه باختری یورش بردند.

این یورش با مقاومت مبارزان فلسطینی مواجه شد و به درگیری مسلحانه میان نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی و فلسطینیان انجامید. منابع فلسطینی اعلام کردند که در جریان یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه الفارعه یکی از فلسطینیان به ضرب گلوله نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است.

یک فلسطینی دیگر نیز در مرکز شهر طوباس در شمال کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

همچنین هلال احمر فلسطین گزارش داد که در پی تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی فلسطینیان در اردوگاه الفارعه طوباس سه نفر زخمی شده‌اند که حال یکی از آنان وخیم گزارش شده است.

علاوه بر این نظامیان صهیونیست یکی از نیروهای اورژانس فلسطین را در جریان انتقال یکی از زخمی‌های یورش ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه الفارعه بازداشت کرد. برخی فلسطینیان دیگر نیز در این یورش از سوی نظامیان صهیونیست بازداشت شدند.

 

در شهرک «طمون» طوباس مبارزان مقاومت فلسطین به سوی گشتی‌های ارتش رژیم صهیونیستی آتش گشودند و چندین بمب را در مسیر آنان منفجر کردند.

4561/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها