۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۷
بازدید:۶۴۴
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با هوشیاری ماموران کلانتری شهرک "مهرگان "مشهد یک کارگاه تولید ادویه تقلبی شناسایی و پلمب شد.
کد خبر : ۸۰۴۳۵
 

به گزارش صد آنلاین ، سردار احمد نگهبان  بیان کرد: با کسب خبری مبنی بر تهیه ادویه تقلبی در یک کارگاه غیرمجاز در خیابان شهید کشمیری بلافاصله تیمی از ماموارن انتظامی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

 

 

 

 


وی افزود: ماموران دایره تجسس کلانتری مهرگان با کنترل نامحسوس محل پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضائی به همراه کارشناسان اداره بهداشت و صمت وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از این انبار 2 تن نان خشک آسیاب شده، یک تن رنگ خوراکی، 150 کیلوگرم ادویه تقلبی آماده عرضه به بازار و تعدادی دستگاه های صنعتی مرتبط در فضای غیربهداشتی کشف کردند.

سرهنگ نگهبان تصریح کرد: پس از هماهنگی های لازم قضائی این کارگاه غیرمجاز پلمب و یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشابه، موضوع را از طریق شماره تماس 110 به پلیس اعلام کنند تا در اسرع وقت با افرادی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازند برخورد قانونی و قاطع انجام بگیرد.

4561/ی

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها