۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۴:۵۸
بازدید:۱۷۸
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است به دلیل پاسخ بالقوه ایران در وضعیت آماده باش باقی مانده و به صورت مداوم در حال ارزیابی وضعیت است.
کد خبر : ۸۰۴۲۷

دانیل هاگاری، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در خصوص پاسخ بالقوه ایران به حمله اخیر این رژیم به کنسولگری کشورمان در دمشق، گفت که هیچ تغییری در دستورالعمل‌ها برای غیرنظامیان وجود ندارد، اما ارتش اشغالگر برای حمله احتمالی ایران در حالت «آماده‌باش» باقی مانده است.

به گزارش تایمز اسرائیل، سخنگوی ارتش اشغالگر هشدار داد: «ما در حالت آماده‌باش هستیم، برای سناریو‌های مختلف آماده‌ایم و دائما در حال ارزیابی وضعیت هستیم».

هاگاری گفت که «مایکل کوریلا» رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام)، صبح امروز وارد سرزمین‌های اشغالی شد تا با هرزی هالوی، رئیس ستاد ارتش اشغالگر «چالش‌های امنیتی در منطقه» را ارزیابی کند.

بلومبرگ روز گذشته به نقل از برخی منابع خود ادعا کرد که آمریکا معتقد است «حمله بزرگ ایران به اسرائیل» قریب‌الوقوع بوده و ممکن است در روز‌های آتی رخ دهد. بلومبرگ مدعی شده ایران ممکن است حملاتی را با موشک و پهپاد‌های با دقت بالا به سایت‌های نظامی رژیم صهیونیستی ترتیب دهد. یکی از افرادی که این گزارش به اظهارات او استناد کرده مدعی است که این حمله در هر صورت اتفاق خواهد افتاد و فقط زمان آن مشخص نیست.

سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه می‌گوید مسکو در خصوص این موضوع دائما با ایران در تماس است و قرار است در آینده نزدیک، گفتگو‌های جدیدی را با اعضای بریکس پیرامون مسائل غرب آسیا آغاز کند.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها